Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Piri - Sesli Seyahat Uygulaması

Maximiles’ınıza Piri’de aylık üyelik ücretsiz! Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak ücretsiz üyelik kodunuzu hemen alın.

Piri Nedir?

Piri, şehirleri en iyi rehberlerin anlatımıyla keşfetmenizi sağlayan bir seyahat uygulamasıdır.

Piri’de Neler Yapabilirsiniz?

Size bulunduğunuz şehirdeki en iyi rotayı çizer. Konumunuzu GPS üzerinden algılayarak otomatik olarak bulunduğunuz noktanın hikayesini başlatır. Bir sonraki noktaya navigasyonla yönlendirir. Tur boyunca uygulama ekranındaki pusula aracılığıyla yönünüzü bulabilir; harita ekranından rotanızı takip edebilir, mola veya alışveriş için size özel mekân önerilerini görebilirsiniz.

Piri’de Neler Var?

Piri’de 20 ülke, 30 şehirde 150 dijital tur, 3.000’den fazla sesli durak yer alıyor. Bu dijital turlar, Saffet Emre Tonguç, Ali Canip Olgunlu, Vedat Milor, Pat Liddy, Ruth Polling, Guido Lion gibi alanında uzman isimlerin sesiyle sunuluyor. Aylık abonelik paketi, tüm içeriklere sınırsız ve ücretsiz erişiminizi sağlıyor.

Piri Kodunuzu Nasıl Alabilirsiniz?

Piri ücretsiz üyelik kodunuzu Maximum Mobil’den 1 kez alıp 30 Haziran 2022 tarihine kadar aylık abonelikten ücretsiz faydalanabilirsiniz. Eğer Piri henüz telefonunuzda yoksa, bu linkten indirebilirsiniz: https://piri.to/maximum

Piri’yi Nasıl İndireceğim?

Piri uygulamasını Android işletim sahip cep telefonlarınıza Google Play Store’dan ve iOS işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza App Store’dan indirebilirsiniz. Maximiles’ınız ile aylık aboneliğinizi ücretsiz almak için uygulamaya kayıt olduktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz: 1. Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” sayfasında yer alan Piri kampanyasına katılarak ücretsiz üyelik kodunuzu alın, 2. Piri uygulamanızı açın, herhangi bir turu seçin, 3. “Başla” butonuna tıklayın, 4. “Hediye Kodun Var Mı?” butonuna tıklayarak hediye kodunuzu bu alana girin ve abonelik paketinizle keşfetmeye başlayın! Uygulamayı indirdikten sonra, ister evinizde ister ilgili lokasyona gidip kulaklığınızı takarak şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Dilediğiniz turu önceden indirebilir ve çevrimdışı olsanız bile şehri keşfetmenin keyfini ve ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Uygulama Koşulları

• Ücretsiz üyelikten yalnızca kredi kartı sahibi müşterilerimiz faydalanabilir. • Bankamatik Kartları, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, ön ödemeli kartlar, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir. • Ücretsiz üyelik kodundan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu bulunmamaktadır. • İş Bankası, uygulama koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.