Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Piri - Sesli Seyahat Uygulaması

Şehirleri en iyi rehberlerin sesiyle keşfetmeye hazır olun! Üstelik Maximiles ayrıcalığı ile aylık aboneliklerde %50 daha az ödeyin!

Piri Nedir?

Piri, şehirleri en iyi rehberlerin anlatımıyla keşfetmenizi sağlayan bir seyahat uygulamasıdır.

Piri’de Neler Yapabilirsiniz?

Size bulunduğunuz şehirdeki en iyi rotayı çizer. Konumunuzu GPS üzerinden algılayarak otomatik olarak bulunduğunuz noktanın hikayesini başlatır. Bir sonraki noktaya navigasyonla yönlendirir. Tur boyunca uygulama ekranındaki pusula aracılığıyla yönünüzü bulabilir; harita ekranından rotanızı takip edebilir, mola veya alışveriş için size özel mekân önerilerini görebilirsiniz.

Piri’de Neler Var?

Piri’de 20 ülke, 30 şehirde 150 dijital tur, 2.500’den fazla sesli durak yer alıyor. Bu dijital turlar, Saffet Emre Tonguç, Ali Canip Olgunlu, Vedat Milor, Pat Liddy, Ruth Polling, Guido Lion gibi alanında uzman isimlerin sesiyle sunuluyor. Aylık abonelik paketi ise tüm içeriklere sınırsız, ücretsiz ve reklamsız erişiminizi sağlıyor.

Piri’yi Nasıl İndireceğim?

Piri uygulamasını Android işletim sahip cep telefonlarınıza Google Play Store’dan ve iOS işletime sistemine sahip cep telefonlarınıza Appstore’dan indirebilirsiniz. Maximiles’ınız ile aylık aboneliğinizi %50 indirimli almak için uygulamaya kayıt olduktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz: 1. Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” sayfasında yer alan Piri kampanyasına katılarak indirim kodunuzu alın, 2. Piri uygulamanızda alt menüde yer alan “Daha Fazla” butonuna tıklayın, 3. “Gezgin Paketiyle Keşfet” butonuna tıklayın, 4. “Hediye Kodun Var Mı?” butonuna tıklayarak %50 indirim kodunuzu bu alana girin ve keşfetmeye başlayın! Uygulamayı indirdikten sonra, ister evinizde ister ilgili lokasyona gidip kulaklığınızı takarak şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Dilediğiniz turu önceden indirebilir ve çevrimdışı olsanız bile şehri keşfetmenin keyfini ve ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Uygulama Koşulları

  • %50 indirim uygulamasından yalnızca kredi kartı sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.
  • Bankamatik Kartları, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, ön ödemeli kartlar, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • %50 indirim kodundan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu bulunmamaktadır.
  • İş Bankası, uygulama koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.