Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi
Uygulamaya dahil Preferred Hotels & Resorts'ta Maximiles Black ile yapacağınız ödemelerinizde en uygun fiyat üzerinden %10 indirim ve iki kişilik ücretsiz günlük kahvaltı ayrıcalığı sizleri bekliyor. 85 ülkedeki en iyi bağımsız oteller, tatil köyleri ve rezidanslardan oluşan bir koleksiyon sizi bekliyor. Varış yeriniz ister Karayip Kıyılarında bir sahil kaçamağı, dünyanın en iyi golf destinasyonları, çiftlikler ya da ister safariler olsun, küratör ödüllü mülklerden oluşan koleksiyonumuz olağanüstü bir VIP deneyimi ve bireysellik sunacaktır. Preferred Hotels & Resorts'un TripAdvisor'ın Global "En Mükemmel" Büyük Otel Zinciri listesinde 1 Numara olduğunu bilerek güvenle seyahat edin. Bu tekliften yararlanmak veya katılımcı otellerin listesini görüntülemek için Burayı Tıklayın ya da Preferred Hotels & Resorts ücretsiz rezervasyon merkezlerinden birini arayarak ve MKTVWO teklif kodunu belirterek Visa teklifinizi rezerve edebilirsiniz. ABD'de ücretsiz: 1-866-990-9491; Dünya Genelinde Ücretli: 00 (817)-567-9633.

Kampanya Koşul ve Şartları

 • Preferred Hotels & Resorts, bu tekliften tek başına sorumludur.
 • Bu teklif Maximiles Black sahiplerine özeldir ve mevcut en iyi fiyatlarda %10 indirim artı iki kişilik ücretsiz kahvaltı içerir.
 • Tüm fiyatlar oda başına, geceliktir ve diğer promosyonlar veya programlarla birleştirilemez; minimum konaklama ve indirim dışı tarihler gibi bazı kısıtlamalar uygulanabilir.
 • Teklif, 31 Aralık 2021 tarihine kadar olan rezervasyonlar ve 31 Mart 2023 tarihine kadar olan konaklamalar için geçerlidir.
 • Fiyatlar yalnızca katılımcı otellerde geçerlidir, doluluk durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.
 • Oda rezervasyonu Maximiles Black ile yapılmalı ve ödenmelidir.
 • Kart sahibi, bu özel teklifi almak için MKTVWO fiyat kodu ile rezervasyon yapmalıdır.
 • Teklif değişikliğe tabi olup üye işyerinin koşul ve şartlarına bağlıdır.
 • Kanunlarla yasaklanmış veya kısıtlanmışsa geçersizdir.
 • Teklif yalnızca kullanıma açık ve geçerli Maximiles Black kartlar ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
 • Tüm vergiler yalnızca alıcının sorumluluğundadır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.