Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Restoran & Eğlence

Restoran & Eğlence sektöründeki ayrıcalıkları kaçırmayın!

Mikla’da Maximiles’ınızla yapacağınız ödemelerde %10 indirim! Mikla’da yapacağınız ödemelerde %10 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. İndirim için alt ve üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Bankamatik Kartı ile bu uygulamadan faydalanılamamaktadır. DasDas’ta etkinlik biletlerinde Maximiles’ınıza %10 indirim! Ataşehir Metropol İstanbul AVM’de bulunan DasDas’ta etkinlik biletlerinde Maximiles’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim DasDas’taki fiziki gişeden yapacağınız bilet alımlarında kasa görevlisi tarafından, www.mobilet.com ’dan yapacağınız bilet alımlarında ise kampanyalar alanından “Maximum Kart İndirimi” seçildiğinde uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır. DasDas Mutfak’ta Ayrıcalıklısınız! DasDas Mutfak’ta Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard ve Privia kartlarınıza %20 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. İndirim DasDas Mutfak’taki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır.  İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.