Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Avans MaxiMil

MaxiMillerinizin yeterli olmadığı durumlarda hiçbir ücret ödemeden Avans MaxiMil kullanarak uçak biletinizi alın

Avans MaxiMil Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İstediğiniz uçak bileti için MaxiMillerinizin yeterli olmadığı durumlarda hiçbir ücret ödemeden Avans MaxiMil kullanarak uçak bileti alabilirsiniz. İsterseniz, Maximiles sahibi olduğunuz anda, yeterli MaxiMil olmasa bile, bilet tutarı kadar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
Bulutların üstünde bir uçak görseli

Avans MaxiMil Kullanım Koşulları nelerdir?

  • Avans MaxiMil uygulamasından yararlanabilmek için, Maximiles kartınızın kullanıma açık, geri ödemelerinizin ise sorunsuz olması gerekmektedir.
  •  En fazla, kart limitinizin 12 katına karşılık gelen tutarın her 200 TL'lik kısmı için 1 MaxiMil olmak üzere; satın almak istediğiniz bilet tutarının tamamı kadar avans kullanabilirsiniz. Döviz limiti bulunan kartlarla kullanabileceğiniz azami MaxiMil tutarı, T.İş Bankası Gişe Döviz Satış Kuru kullanılarak hesaplanmaktadır.
  •  Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti  alımlarında MaxiMiller’i, birebir değerli kullanabilirsiniz. Avans MaxiMil kullanmanız halinde, biletin tüm vergi, ücret ve sigorta tutarı dahil fiyatını ekleyerek avans tutarını bulabilirsiniz. Örneğin, 1.200 TL'lik Londra-İstanbul-Londra bileti almak için 1.200 MaxiMil, 3.000 TL'lik İstanbul – New York – İstanbul bileti almak için ise 3.000 MaxiMil avans kullanarak bilet alabilirsiniz.
  • Maximiles'la tek seferde azami 2.000, Maximiles Select ile tek seferde azami 4.000 MaxiMil avans kullanabilirsiniz.
  • 1 yıl içerisinde en fazla 4.000 MaxiMil kullanabilirsiniz. Hesaplamada "Kullanılan MaxiMil", "Avans MaxiMil" ve "MaxiMil'e Dönüştürülen MaxiPuan" toplamı dikkate alınacaktır.
  • Yeniden Avans MaxiMil kullanılabilmeniz için, bir önce kullanılan avansı kapatılmış olmanız gerekmektedir. Avans MaxiMillerin kapatıldığı günü takip eden bir sonraki gün tekrar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
  • Birden fazla Maximiles kredi kartına sahip olmanız durumunda, kartlardan herhangi biri ile kullandığınız Avans MaxiMil’i kapatmadan, diğer Maximiles kartınızla Avans MaxiMil kullanamazsınız.
  • Avans olarak kullandığınız MaxiMil tutarının tamamını, avansı kullandığınız tarihten itibaren 1 yıl içinde kazandığınız MaxiMiller ile kapatmanız gerekmektedir. 1 yıl içinde, kullandığınız avansın kapatılamaması veya Maximiles kredi kartının kullanıma kapatılması ve müşteri numarası altında Maximiles özellikli açık ve kullanılabilir durumda kredi kartı bulunmaması durumunda kalan avans tutarının tamamı Maximiles'a borç kaydedilecektir.
  • Kampanyalar sonucunda kazandığınız hediye MaxiMil tutarlarıyla Avans MaxiMil’inizi kapatabilirsiniz.  Maximiles'la kazandığınız MaxiPuanlar ile Avans MaxiMil’inizi kapatamazsınız.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.