Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi
Maximum Mobil’le fatura ödeme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden anlaşmalı kurumların faturalarını dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kolay ve hızlıca ödeyebilirsiniz.

Maximum Mobil’den fatura ödemesi nasıl yapılır?

+13 menüsünden Fatura Öde menüsünü seçerek login olmanızın ardından fatura türü ve kurum seçimi yaparak ister Bankamatik Kartınız, ister kredi kartınız, isterseniz diğer banka kartınız ile fatura ödeme işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Ödeme yapacağınız kurum faturasında barkodla ödeme yapısı varsa faturada bulunan barkodu cihazın kamerasına okutarak da fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Maximum Mobil’den yaptığınız fatura ödemesi hesap özetinizde asıl kart işlemleri içerisinde yer almaktadır. Maximum Mobil uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek fatura tahsilatı hizmeti üzerinden tahsil edilen ücretlerin detayına https://www.isbank.com.tr/urun-ve-hizmet-ucretleri aracılığıyla erişebilirsiniz. *MaxiPara Kart, ticari kredi kartları, Vadematik Kart, Bayi Kart ve sanal kartlar ile Maximum Mobil içerisinden fatura ödeme yapılamamaktadır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.