Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Faturasız Hatlara TL Yükle

Maximum Mobil’le faturasız hatlara TL/paket yükleme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden yükleme yapacağınız kurumu seçip telefon numarasını girerek dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kolay ve hızlıca TL/paket yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum Mobil’den TL/paket yükleme nasıl yapılır?

+13 menüsünden Faturasız Hatlara TL Yükle/Paket AL menüsünü seçerek login olmanızın ardından kurum seçimi ve telefon numarası girişini yaparak ister Bankamatik Kartınız, ister kredi kartınız, isterseniz diğer banka kartınız ile TL/paket yükleme işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Maximum Mobil’den yaptığınız TL/paket yükleme işlemleri hesap özetinizde asıl kart işlemleri içerisinde yer almaktadır. *MaxiPara Kart, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Bayi Kart ve Sanal Kartlar ile Maximum Mobil içerisinden TL/paket yükleme yapılamamaktadır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.