Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

İş Bankası Fonlarına Düzenli Yatırım Yapma İmkanı

Maximiles'ınızla Fon Biriktiren Talimat verin, küçük tasarruflarınızı büyük birikimlere dönüştürün. Dilerseniz kendi yatırım hesaplarınız, dilerseniz de yakınlarınız hesaplarına Maximiles'ınızı kullanarak Fon Biriktiren Talimat verebilirsiniz. Maximiles ile Fon Biriktiren Talimat uygulaması, yatırım fonlarımıza düzenli yatırım yaparken ödeme aracı olarak Maximiles'ınızı kullanmanıza olanak sağlıyor. Fon Biriktiren Talimat uygulamasından sadece İş Bankası kredi kartına sahip olan müşterilerimiz yararlanabilmektedir. Kartınızın hesap kesim tarihinde limitinin müsait olması durumunda Maximiles'ınıza talimat tutarınız kadar borç kaydedilecek ve fonlar otomatik olarak kredi kartınızın son ödeme gününde veya son ödeme gününü takip eden iş gününde* yatırım hesabınıza aktarılacaktır. İnternet Şubemizden veya size en yakın şubemizden talimat verebilir, Fon Biriktiren Talimat hakkında detaylı bilgiye İnternet Şubemiz veya 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden ulaşabilirsiniz. * İleri fiyatlama uygulamasına dahil olan fonlarımız için geçerlidir.