Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi
Maximum Mobil’den aşağıdaki harç ödeme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz:
  • 9064 - Pasaport Harçları
  • 9151 - Yolcu Beraberinde Getirilen Telefon Kullanım İzin Harcı
  • 9207 - İkametgâh Tezkeresi Defter Satış Bedeli
  • 9243 - Kimlik Kartı Satış Bedeli

Maximum Mobil’den harç ödemesi nasıl yapılır?

+13 menüsünden Harç Öde menüsünü seçerek login olmanızın ardından ödemek istediğiniz harç seçimini yaparak ister Bankamatik Kartınız, ister kredi kartınız, isterseniz diğer banka kartınız ile harç ödeme işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Maximum Mobil’den yaptığınız harç ödemeleri hesap özetinizde asıl kart işlemleri içerisinde yer almaktadır. *MaxiPara Kart, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Bayi Kart ve Sanal Kartlar ile Maximum Mobil içerisinden harç ödeme işlemi yapılamamaktadır. Harç ödeme işlemlerinizi kendi adınıza veya bir başkası adına gerçekleştirebilirsiniz. Harç ödemesi sırasında Bankamız sisteminde kayıtlı adres bilgisine göre en yakın vergi dairesi seçili olarak gelmekte olup, arzu edilmesi durumunda bu bilgi değiştirilebilmektedir. Gerçekleştirilen ödemeye dair dekont bilgisine aynı menü içerisinden “Harç Ödemesi Görüntüleme ve İptali” seçeneği altından ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Çıkış Harcı Ödemesi

+13 menüsünden “Yurt Dışı Çıkış Harcı Öde” seçeneğini seçerek ister kendi adınıza isterseniz bir başkası adına yurt dışı çıkış harcı ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen harç ödemesi anlık olarak Emniyet Genel Müdürlüğü’ne aktarılmakta olup, kontrol noktalarında bulunan ekranlarda ödeme bilgisi görüntülenebilmekte; ayrıca dekont ya da pul gösterilmesine gerek bulunmamaktadır. Bununla birlikte, talep edilmesi durumunda https://ivd.gib.gov.tr adresinden kullanıcı girişi gerçekleştirildikten sonra “Ödeme ve Borç İşlemleri-Yurt Dışı Çıkış Harcı Sorgulama" menüsü aracılığı ile tutarın EGM’ne aktarılma durumu sorgulanabilmektedir. Harç ödemesi sırasında Bankamız sisteminde kayıtlı adres bilgisine göre en yakın vergi dairesi seçili olarak gelmekte olup, arzu edilmesi durumunda bu bilgi değiştirilebilmektedir. Harcın iadesi, sadece işlemin gerçekleştirildiği vergi dairesine bizzat başvurup dilekçe verilmesi durumunda gerçekleştirilebilecektir. Gerçekleştirilen ödemeye dair dekont bilgisine aynı menü içerisinden “Yurt Dışı Çıkış Harcı Görüntüleme” menüsü altından ulaşabilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.