Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Hesap Özeti Erteleme

Maximiles'ınızın hesap özeti erteleme özelliğinden faydalanın.

Maximiles Hesap Özeti (Kredi Kartı Ekstre) Erteleme

Maximum Mobil ya da İşCep’ten hesap özetinizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan tutar üzerinden ertelemeye uygun kısmını 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.

Kredi Kartı Hesap Özeti (Ekstre) - Erteleme Faiz Oranları

Kredi kartı ekstresi (Hesap Özeti) erteleme özelliğine dair faiz oranlarına ve uygulama koşullarına aşağıda yer verilmektedir:
Ertelenebilir Ay Sayısı Faiz Oranı (TR Şubelerine Ait Kartlar İçin)Faiz Oranı ( KKTC Şubelerine Ait Kartlar İçin)
1 % 2,38* % 2,36*
2 % 2,38* % 2,36*
3 % 2,38* % 2,36*
* Vergi ve Fon dahil olarak belirtilmektedir. Maximiles.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.

Hesap Özeti Erteleme Uygulamasının Koşulları

1. Hesap Özeti Erteleme işleminiz Hesap Kesim Tarihiniz ile Son Ödeme Tarihiniz arasında gerçekleştirebilirsiniz. 2. Ek kartlarınıza ait hesap özeti borcu için de erteleme talebinde bulunabilirsiniz. 3. Hesap Özeti Erteleme işlemleri yalnızca TL hesap özetiniz için gerçekleştirilebilmektedir. 4. Hesap Özeti Borcunuzun asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan hesap özeti borcunuzun yasal olarak taksitlendirilebilir olan sektörlerde yapmış olduğunuz işlemleriniz üzerinden hesaplanan ertelenebilir hesap özeti borcu tutarı veya bu tutarın altındaki bir tutar için hesap özeti erteleme işlemi yapılabilmektedir. 5. Yasal düzenlemeler gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarına ait işlem tutarları ertelenebilir borç tutarına dahil edilememektedir. 6. Hesap Özeti erteleme işleminin iptali yalnızca erteleme işleminin yapıldığı gün ve Şubelerimiz aracılığıyla yapılabilmektedir. 7. Hesap Özeti erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen hesap özeti borcu kredi kartına yansıyana kadar değiştirilememektedir. 8. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler bireysel müşterilerin hesap özeti ertelemesi uygulamasına dahil değildir. 9. Hesap Özeti Erteleme işlemleri için alınmakta olan faiz, kredi kartınıza ertelenen hesap özetinde yansıtılacaktır. 10. Hesap Özeti Borcu Erteleme işlemleri Şubelerimiz, Maximum Mobil, İşCep, İnternet Şubesi ve Telefon Şubesi aracılığı ile yapılabilmektedir.