Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Araç Bakım Lastik Harcamanıza MTV Ödemenizde Fırsat!

1-30 Haziran tarihleri arasında Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri araç-bakım lastik harcamanıza Temmuz ayı MTV ödemenizde Maximum Kart’ınıza özel 1 ay erteleme veya ilave 1 taksit fırsatı!

Araç Bakım Lastik Harcamanıza MTV Ödemenizde Fırsat!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

16.06.2021 - 03.08.2021

Araç Bakım Lastik Harcamanıza MTV Ödemenizde Fırsat!

1-30 Haziran tarihleri arasında Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri araç-bakım lastik harcamanıza Temmuz ayı MTV ödemenizde Maximum Kart’ınıza özel 1 ay erteleme veya ilave 1 taksit fırsatı! Kampanya Detayları: Kampanya kapsamında 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden Maximum Kartınızla tek seferde 1000 TL ve üzeri araç bakım-lastik harcaması yapmanız durumunda Maximum Mobil veya İşCep uygulaması üzerinden yapılacak Temmuz 2021 MTV ödemenizde peşin işlemlerde 1 ay erteleme, taksitli işlemlerde ilave 1 taksit fırsatı sunulacaktır.
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart) Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ek Koşullar: Kampanyadan faydalanabilmek için araç bakım, lastik alışverişlerinin 1-30 Haziran tarihleri arasında ekli listede yer alan Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. MTV ödemenizi Maximum Mobil veya İş Cep uygulaması üzerinden yapmanız halinde peşin ödemelerinizde alt limit olmaksızın 1 ay erteleme sunulacaktır. MTV ödemenizi taksitli yapmanız halinde seçeceğiniz taksit tutarına ek olarak 1 ay ilave taksit imkanı sunulacaktır. 1 ay erteleme ya da ilave 1 taksit otomatik olarak verilmeyecektir. Erteleme ya da ilave taksit fırsatından faydalanmak isteyen müşterilerimizin MTV ödemesini Maximum Mobil veya İş Cep uygulaması üzerinden ödedikten sonra yine Maximum Mobil veya İş Cep uygulaması üzerinden ödeme yaptıkları kartı seçerek Harcamalar ve Taksitler sekmesinden Dönem içi işlemlerde görünen MTV işlemini seçerek Taksitlendir/Ertele butonuna basması gerekmektedir. İşlemin peşin yapılmış olması durumunda yalnızca ücretsiz erteleme seçeneği, taksitli yapılması durumunda ise ücretsiz ilave 1 taksit seçeneği sunulacaktır. Daha fazla erteleme/taksitlendirme yapılmak istenmesi durumunda ücret yansıtılacaktır. Erteleme ya da taksitlendirme seçeneğini seçmeyen müşterilerimize sonradan ücretsiz erteleme ya da taksitlendirme yapılmayacaktır. Erteleme seçeneği yalnızca Maximum Mobil ve İş Cep uygulamaları üzerinden yapılacak MTV ödemelerinde geçerlidir. Maximum Mobil ya da İş Cep uygulamaları dışında yapılan MTV ödemelerinde kampanya geçerli değildir. Erteleme ve ilave taksit seçenekleri 1 Temmuz-2 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak MTV ödemelerinde geçerli olacaktır. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. T. İş Bankası A.Ş kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar

Ayakkabı, gözlük, elbise, gibi çeşitli giyim görselleriyle birlikte peşin fiyatına 6 taksit ibaresi.

Çiçeksepeti’nde Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

ÇiçekSepeti indirimlerine özel, Maximum Kart'ınız ile 1 Ağustos-31 Aralık tarihleri arasında ÇiçekSepeti'nden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit* fırsatı! ...

Maximiles’ınıza özel IKEA'da peşin fiyatına 9 taksit fırsatı!

Maximiles’ınız ile IKEA’dan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 9 taksit fırsatı!

Makarna, hamburger, salata görseli ve Yemeksepeti'nde %20 MaxiPuan ibaresi

%20 MaxiPuanla Yemeğiniz Evinize Gelsin!

1-31 Ekim tarihleri arasında Maximum Mobil’deki Pazarama Yemeksepeti menüsünden vereceğiniz sipariş tutarınızın %20’si kadar MaxiPuan ayrıcalığı!

Makarna, pizza, yemek görseli ile birlikte 75 TL ve üzeri siparişinize %10 Maxipuan! ibaresi.

Maximum Mobil ile Ödeyenlere 20 TL MaxiPuan!

Maximum Mobil müşterileri kazanmaya devam ediyor. 1-31 Eylül tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, yemeksepeti mobil uygulaması ya da...

Son Moda MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-31 Ekim 2021 t...

Sevimli bir köpek ve kedi görseli ve 40 TL MaxiPuan ifadesi

Veteriner ya da Petshop Alışverişlerinize 40 TL MaxiPuan!

Veteriner ya da petshop sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden 5-31 Ekim 2021 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 200 TL ve üzeri alışverişin...

Zeki Müren kılığındaki Çağlar Çorumlu' nun fotoğrafı ve 100 TL MaxiPuan ibaresi.

E-Ticaret Alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan!

Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 15 Ekim-5 Kasım 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan!

enterprise kampanya görseli

Enterprise'da Maximiles’ınıza Özel Fırsatlar!

Enterprise Araç Kiralama’da 1 -31 Ekim 2021 tarihleri arasında Renault Captur otomatik 389 TL fırsatıyla!

Octovan’da 250 TL’ye Varan İndirim Fırsatı!

Maximum Kart’ınızla 31 Aralık 2021 tarihine kadar octovan.com internet sitesinden alınacak ev veya eşya taşıma hizmetlerinde 250 TL’ye varan indirim fırsatı!

Petlas’ta Maximiles’ınıza İlave 4 Taksit!

Kampanya kapsamında 31 Aralık 2021 tarihine kadar sadece Maximum üye işyeri Petlas bayilerinden Maximiles’ınızla yapacağınız 2,3 ve 4 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit sunula...