Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

İlk Ek Kart Başvurunuza Özel 500 TL’ye Varan MaxiPuan!

İşCep'ten veya Maximum Mobil'den Ek Kart Kampanyası'na katılın, 11 Temmuz-10 Ağustos 2024 tarihleri arasında ilk ek kart başvurunuz ve kullanımınıza 250 TL, ikinciye 250 TL olmak üzere toplamda 500 TL MaxiPuan kazanın!

İlk Ek Kart Başvurunuza özel 500 TL’ye Varan MaxiPuan!
Başlangıç - Bitiş Tarihi 11.07.2024 - 10.08.2024
Katılmak için: İşCep veya Maximum Mobil’den “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: İş Bankası bireysel özellikli Bankamatik Kartı, Maxipara Kart, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartlar, Maximum Genç Kart Kampanya Detayları 1. Kampanyadan MaxiPuan kazanılabilmesi için müşterilerimizin başvurulan her ek kart ile 1 TL ve üzeri harcama yapmaları gerekmektedir. 2. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Üretilecek ek kartlardan kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilmesi için ek kartlar farklı müşteri sahipliğinde olmalıdır. 3. Kampanyadan yararlanacak müşterilerimizin daha öncesinde asıl kartına bağlı ek kartının olmaması, ek kart sahibi olacak müşterilerimizin de Bankamızdan daha önce hiç ek kart edinmemiş olmaları gerekmektedir. 4. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve iki ek kart başvurusu yaparak en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir. 5. Kampanya tarihinden önceki ek kart sahibi olan müşteriler yeni ek kart başvuruları ile Puan kazanımında yararlanamayacaklardır. 6. MaxiPuan kullanımından sonra 3 ay içerisinde ilgili ek kartın iptal edilmesi durumunda her ek kart için asıl karta 250 TL borç yansıtılacaktır. Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar Eylül ayının son haftasında kullandığınız ek kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2024’tür. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximum özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek Koşullar: MaxiPuan yüklemesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. MaxiPuan yüklemesi ek karta yapılacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Başlangıç - Bitiş Tarihi 11.07.2024 - 10.08.2024

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

ÇiçekSepeti'nde 3 Taksit Fırsatı Kampanya Görseli.

Çiçeksepeti'nde 3 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınızla Çiçeksepeti‘nden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.