Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

İlk Kredi Kartı Başvurunuzda Dijital Kullanımı Tercih Edin MaxiPuan Kazanın!

İlk kredi kartı başvurunuzda dijital kullanımı tercih edin; kart başvurunuza 250 TL, kartınızı kullanarak toplam 550 TL’ye varan MaxiPuan kazanın!

İlk kredi kartı başvurunuzda dijital kullanımı tercih edin MaxiPuan kazanın!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

31.10.2023 - 03.12.2023

Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimiz dijital kullanım tercih etmeleri halinde 250 TL, yapacakları mobil temassız ya da TR karekod işlemleri üzerinden ise toplam 300 TL’ye varan MaxiPuan ödülü ile toplam 550 TL MaxiPuan kazanabileceklerdir. Dijital kullanıma ve kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum Kart, Maximum Pati Kart, Maximum TEMA Kart, Maximiles Black, Maximiles Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartlar, Maxipara Kart, Maximum Genç Kart, Aidatsız Kartlar, özel logolu Maximum Kartlar Ek koşullar: İşCep’ten ya da Şubelerimizden yapacağınız kredi kartı başvurularınızda kartınızın fiziken basılması yerine dijital kullanmayı tercih edebilirsiniz. Artık Android işletim sistemli ve NFC özellikli cihazlarınız üzerinden mobil temassız ödeme ve tüm akıllı telefonlarınız ile TR Karekod (QR) ödeme ile tüm işlemleri gerçekleştirebilir, peşin işlemlerin yanı sıra Maximum anlaşmalı işyerlerinde taksitli alışveriş ya da MaxiPuan kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızı fiziki basılı hali yerine dijital kullanımı tercih ettiğinizde fiziki kartınızın tüm özelliklerinin yanı sıra çevreyi korumaya yardımcı olur, kampanyalardan daha yüksek MaxiPuan kazanabilirsiniz. 3 Aralık 2023 tarihine kadar Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimiz dijital kullanım tercih etmeleri halinde 250 TL, yapacakları mobil temassız ya da TR karekod işlemleri üzerinden ise toplam 300 TL’ye varan MaxiPuan ödülü ile toplam 550 TL MaxiPuan kazanabileceklerdir. Kampanya kapsamında kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerimize 250 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 31 Ekim 2023 tarihi itibariyle kullanılabilir durumda İş Bankası bireysel kredi kartı olmayan tüm müşteriler, başvurmaları halinde kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya, ilgili tarihler arasında düzenlenen diğer MaxiPuan ödüllü kampanyalar ile birleştirilebilir. İş Bankası çalışanları kampanyadan hariç tutulmuştur. Dijital kullanım özelliğine sahip olmayan kart türleri ve dijital kullanım tercihi olmayarak fiziken teslim alınan kartlar kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Ödül Kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan 250 TL MaxiPuan kredi kartı başvurunuzun onaylandığı tarihi izleyen gün içerisinde yapılacaktır. Yükleme anında dijital kullanım tercihli kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 250 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 31.01.2024’ tür (bu tarih dahil). Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe %10, ayrıca her alışverişinize %2 PazaramaPuan!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim!

1-7 Aralık 2023 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız ilk 2.500 TL ve üzeri alışverişinizde tüm indirimlere ek %10 İndirim!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.