Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

İş Bankası Kartınız İle SANATYAPIYO İndirim Kampanyası!

Türkiye İş Bankası bireysel kredi kartlarına özel 15-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında, sanatyapiyo.com’dan “GENCLİK19” kodu ile yapacağınız alışverişlerde %25 indirim sizleri bekliyor!

İş Bankası Kartınız ile SANATYAPIYO İndirim Kampanyası!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

12.05.2023 - 19.05.2023

Kampanyamızdan faydalanarak hem indirimli alışveriş yapabilir, hem de sanatyapiyo.com’da eserlerini sergileyen bağımsız sanatçılara destek olabilirsiniz! Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası tüm bireysel kredi kartları Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, MaxiPara kartlar ve Bankamatik Kartları ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya Detayları: 1. Kampanya, 15-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında https://sanatyapiyo.com/ adresinden “GENCLİK19” kodu ile yapılacak alışverişler için geçerlidir. 2. Kampanyadan yararlanmak için sepet sayfasındaki kupon kodu bölümüne “GENCLİK19” kodunu girmeniz gerekmektedir. 3. Kampanyadan açık ve kullanılabilir durumdaki Türkiye İş Bankası bireysel kredi kartı ile ödeme yapılarak faydalanılabilmektedir. 4. Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. 5. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir. 6. Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. 7. Artcomun Teknoloji Ticaret A.Ş. kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 8. Kampanyanın yürütülmesinden Artcomun Teknoloji Ticaret A.Ş. sorumlu olup, Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Diğer Kampanyalar

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe %10, ayrıca her alışverişinize %2 PazaramaPuan!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Seyahat ve Konaklama Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin Kampanya Görseli.

Seyahat ve Konaklama Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin!

1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında yapacağınız 10.000-100.000 TL arası peşin seyahat ve konaklama harcamalarınıza 3 ay faizsiz sonradan taksitlendirme fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.