Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

İş Bankası Mastercard® Logolu Bankamatik Kartlarına Anında 150 TL İndirim Fırsatı!

Migros Sanal Market’te İş Bankası Mastercard® Logolu Bankamatik Kartlarına Anında 150 TL İndirim Fırsatı!

İş Bankası Mastercard® Logolu Bankamatik Kartlarına Anında 150 TL İndirim Fırsatı!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

16.01.2024 - 01.02.2024

16 Ocak-27 Şubat 2024 tarihleri arasında İş Bankası Mastercard® logolu bireysel Bankamatik Kartları ile sadece salı günlerinde Migros Sanal Market’ten yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinize 150 TL’ye varan indirim fırsatı! Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard® logolu bireysel Bankamatik Kartları Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Türkiye İş Bankası, Bireysel kredi kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya Koşulları: 1. Kampanya 16 Ocak-27 Şubat 2024 tarihleri arasında sadece salı günleri 00:00-23:59 saatleri arasında Migros Sanal Market’ten yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 2. Kampanya kapsamında Masterpass'e kayıtlı İş Bankası Mastercard® ve Maestro logolu bireysel Bankamatik Kartı ile Migros Sanal Market'ten yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişe 150 TL indirim sağlanacaktır. 3. Ödeme sayfasında "İndirimi Uygula" butonuna tıkladığınızda ödemenizi anında 150 TL indirim ile tamamlayabilirsiniz. 4. Kampanya sadece Masterpass ile gerçekleştirilecek ödeme yönteminde geçerlidir. 5. Kampanyadan yararlanabilmek için mobil cihazınızda Migros Sanal Market uygulamasının en güncel sürümünün yüklü olması gerekmektedir. 6. Kampanya sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. 7. Kampanyanın genel geçerlilik tarihi olan 16 Ocak-27 Şubat 2024 tarihleri arasında toplam kotası 11.890 adettir. Toplam kampanya kotası dolduğu anda kampanya otomatik olarak pasif hale gelecek ve kullanılamayacaktır. 8. İndirim elektronik ve altın kategorisinde geçerli değildir. 9. Kampanya, başka anında indirim / indirim kodu kampanyaları ile birleştirilemez. İlk siparişte geçerli ücretsiz teslimat kampanyası ile birlikte kullanılabilir. 10. Kampanya tek kullanımlıktır, bölünemez. 11. Kampanya para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. 12. Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz. 13. Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz. 14. Kampanyanın yürütülmesinden Migros Sanal Market (Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş.) ve Mastercard® sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 15. Migros Sanal Market (Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş.) ve Mastercard® kampanyayı durdurma, koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 16. Detaylı bilgi için 0850 200 40 00 no'lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

ÇiçekSepeti'nde 3 Taksit Fırsatı Kampanya Görseli.

Çiçeksepeti'nde 3 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınızla Çiçeksepeti‘nden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.