Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

İş Bankası Mastercard® Logolu Kartını Kaydet, Trendyol’da Geçerli 100 TL İndirim Kuponu Kazan!

31 Mart 2024 tarihine kadar www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında İş Bankası Mastercard® logolu Bankamatik veya kredi kartını kaydet, Trendyol’da geçerli 100 TL indirim kuponu kazan!

İş Bankası Mastercard® Logolu Kartını Kaydet, Trendyol’da Geçerli 100 TL İndirim Kuponu Kazan!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

15.02.2024 - 31.03.2024

Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard® logolu bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartları Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Türkiye İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya Koşulları • 15 Şubat 2024-31 Mart 2024 tarihleri arasında www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında İş Bankası Mastercard® logolu Bankamatik veya kredi kartları ile yapılacak 500 TL ve üzeri alışveriş sonrasında alışveriş yapılan İş Bankası Mastercard® logolu kartın aynı gün içerisinde, ilk kez kaydedilmesi halinde İş Bankası Mastercard® logolu Bankamatik ve kredi kartları için 100 TL indirim kuponu tanımlanacaktır. Kupon kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için İş Bankası Mastercard® logolu kartların kampanya geçerlilik süresince kayıtlı kalması gerekmektedir. • Kullanıcının platformda kayıtlı kartlarına daha önce İş Bankası Mastercard® logolu Bankamatik veya kredi kartı kaydetmemiş olması gerekmektedir. • İndirim kuponu kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. İş Bankası Mastercard® logolu Bankamatik ve kredi kartlarından yalnızca birisi ve daha erken kaydedilen kart için kampanyadan faydalanılacaktır. • Kampanya için kazanılan indirim kuponu 7 gün içerisinde kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir. • Kazanılan indirim kuponu trendyol.com’da tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir. • Kampanya kuponları 5.000 adetle sınırlıdır. • İndirim kuponu siparişin tesliminden en az 15 gün sonra trendyol.com’a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir. Siparişin iptal veya iadesi durumunda kampanyaya katılım sağlanamayacaktır. • İndirim kuponu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere tanım yapılmasından sonra push bildirimi yoluyla yapılacaktır. • İndirim kuponu bölünemez ya da paraya çevrilemez. • Kampanya www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerli olacaktır. • İndirim, indirim kodunun kullanıldığı alışveriş sırasında gerçekleşecektir. • Mastercard® her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. • Katılım koşullarını www.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. • Kampanyanın yürütülmesinden Trendyol ve Mastercard® sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş. ’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

ÇiçekSepeti'nde 3 Taksit Fırsatı Kampanya Görseli.

Çiçeksepeti'nde 3 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınızla Çiçeksepeti‘nden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.