Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

İş Bankası Visa Ticari Kredi Kartı Sahiplerine Özel BP Taşıtmatik'te %4 İndirim Fırsatı!

BP Taşıtmatik'te %4 indirim fırsatı!

İş Bankası Visa Ticari Kredi Kartı sahiplerine özel BP Taşıtmatik'te %4 indirim fırsatı!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

01.06.2023 - 31.05.2024

İş Bankası Visa Ticari kredi kartları ile BP Taşıtmatik'e ilk kez kayıt yaptıran ve ilk kez anlaşma imzalayan şirketler, BP’nin tüm Türkiye çapındaki 700’den fazla istasyonunda Taşıtmatik sistemiyle yapacakları akaryakıt alımlarında %4 indirimden yararlanıyor. Kampanya Koşulları
 • Bu kampanya 01.06.2023 ile 31.05.2024 tarihleri arasında geçerli olup kampanyadan yararlanmak için 01.06.2023 ile 31.05.2024 tarihleri arasında BP Petrolleri A.Ş.’ye https://www.bptasitmatik.com/TasitmatikV3/yeni-musteri-randevu-formu websayfası üzerindeki form ile başvuruda bulunulması ve BP ile taşıtmatik sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. BP kendi takdirinde olmak üzere sözleşmeyi imzalar. Detaylı bilgiye https://www.visa.com.tr/ticarikart-ayricaliklari/bp.html​ adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında, BP Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş. ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan İş Bankası Visa Ticari Kredi Kartı sahibi şirketlere taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %4 indirim sağlanacaktır.
 • Kampanya sadece BP Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş. ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan İş Bankası Visa Ticari Kredi Kartı sahibi tüzel kişi ve/veya tacirler için geçerlidir. Müşteri tarafından, anlaşma imzalandıktan sonra iletilecek olan kredi kartı tanımlama ekranında VISA Ticari Kredi Kartı tanımlaması yapılmaması durumunda müşteri kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında, BP Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş. ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan İş Bankası Visa Ticari Kart sahibi taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %4 indirim sağlanacaktır. İş Bankası Visa Ticari Kart ile ilk kez BP Taşıtmatik sistemine kaydolan ve BP ile taşıtmatik anlaşması imzalayan ve alımlarını İş Bankası Visa Ticari Kartlar ile yapan müşterilere 31.05.2024 tarihine kadar %4 indirim uygulanacaktır. İndirim oranı hiç bir şekilde %4’ü aşmayacaktır. Akaryakıt alımlarının İş Bankası Visa Ticari Kartları ile yapılmaması durumunda müşteriye herhangi bir indirim yapılmayacaktır.
 • Kampanya sadece İş Bankası Visa Ticari kredi kartları ile işlem yapan müşteriler için geçerli olacaktır. Ticari banka kartı ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Türkiye İş Bankası, BP ve/veya Visa dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar bp.com.tr ve visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.
 • Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.
 • Türkiye İş Bankası, Visa ve/veya BP mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Visa ve/veya BP kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İndirim oranları ve indirimleri kazanma şartları, BP tarafından, istenildiği zaman değiştirilebilir.
 • Kampanya koşulları hakkında bilgi ve şikayet talebi için visa-support@bp.com adresine ulaşabilirsiniz.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Türkiye İş Bankası, VISA ve/veya iştirakleri sorumlu değildir.

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

ÇiçekSepeti'nde 3 Taksit Fırsatı Kampanya Görseli.

Çiçeksepeti'nde 3 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınızla Çiçeksepeti‘nden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.