Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

MACFit Kulüplerinde Maximiles Kart'ınıza Yıllık Üyeliklerde İlk Aya Özel %50 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Kart’ınızla MACFit kulüplerinde yeni ve yıllık üyeliklerde geçerli ilk ay %50 indirim fırsatından faydalanın!

MACFit'lerde Maximum Kart'ınıza %50 İndirim Ayrıcalığı! Üstelik katılım bedeli yok!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

01.05.2024 - 31.05.2024

01-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında, Maximum Kart’ınızla MACFit kulüplerinde yeni ve yıllık üyeliklerde geçerli ilk ay %50 indirim fırsatından faydalanın! Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları. Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, üyelik iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Ek Koşullar: Kampanya, Maximum Kart ile MACFit kulüplerine yapılacak yeni ve yıllık üyelik ödemelerinin ilk ayında geçerlidir. Kampanyaya hem peşin hem de aydan aya taahhütlü üyelikler dahildir. Kampanyadan her müşterimiz yalnız bir kez faydalanabilecektir. Kampanya diğer MaxiPuan ve/veya indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. MACFit kulüplerinde yeni ve yıllık üyeliklerde geçerli ilk ay %50 indirim kampanyası ve yıllık peşin üyeliklerde 9 taksit kampanyası birleştirilebilir. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

16.04.2024 - 30.04.2024

Kampanyaya dahil olan kartlar:Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartlar Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, üyelik iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Ek Koşullar: Kampanya, Maximum Kart ile MACFit kulüplerine yapılacak yeni ve yıllık üyelik ödemelerinin ilk ayında geçerlidir. Kampanyaya hem peşin hem de aydan aya taahhütlü üyelikler dahildir. Kampanyadan her müşterimiz yalnız bir kez faydalanabilecektir. Kampanya diğer MaxiPuan ve/veya indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. MACFit kulüplerinde yeni ve yıllık üyeliklerde geçerli ilk ay %50 indirim kampanyası ve yıllık peşin üyeliklerde 9 taksit kampanyası birleştirilebilir. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

03.04.2023 - 16.05.2023

1 Nisan
  • 15 Mayıs 2023 tarihleri arasında, Maximum Kart’ınızla MACFit'lere katılım bedeli ödemeden üye olma fırsatından faydalanın! Üstelik yıllık üyeliklerde ilk aya özel %50 İndirim Ayrıcalığı ile.
Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları. Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartları, MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler. Ek Koşullar: Kampanya, Maximum Kart ile MACFit'lere ilk kez üye olacakların yıllık üyelik ödemelerinde geçerlidir. Kampanyadan her müşterimiz yalnız bir kez faydalanabilecektir. İş Bankası ve Mars Athletic, kampanyayı durdurma ve şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

01.03.2023 - 31.03.2023

Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları. Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartları, MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler. Ek Koşullar: Kampanya, Maximiles ile MACFit'lere ilk kez üye olacakların yıllık üyelik ödemelerinde geçerlidir. Kampanyadan her müşterimiz yalnız bir kez faydalanabilecektir. İş Bankası ve Mars Athletic, kampanyayı durdurma ve şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan Fırsatı!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

30 Haziran 2024 tarihine kadar Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalı...

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.