Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles Black İle Online Alışverişlerinize 100 TL İndirim!

28 Şubat 2022 tarihine kadar Visa Signature logolu Maximiles Black kredi kartınız ile seçili yurt dışı elektronik, kitap, müzik, aksesuar, kozmetik, spor malzemeleri ve dijital ürün sektörlerinden tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri online harcamanızda 100 TL indirim kazanın!

Elinde kutu tutan bir kadın görseliyle birlikte 100 TL indirim ve Maximiles Black'e Özel ibaresi.

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

15.10.2021 - 01.03.2022

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Visa Signature logolu Maximiles Black kredi kartları Kampanya koşulları: • Kampanya Visa Europe Limited (“Visa”) tarafından düzenlenmektedir. • Kampanya 28 Şubat 2022 tarihine (bu tarih dâhil) kadar geçerlidir. Visa, koşullar ve Kampanya’nın gidişatına göre Kampanya’yı 28 Şubat 2022 tarihinden önce de sonlandırma hakkına sahiptir. • Kampanya döneminde yurt dışı menşeli elektronik, kitap, müzik, aksesuar, kozmetik, spor malzemeleri ve dijital ürün sektörlerinde Visa Signature logolu Maximiles Black kredi kartları ile yapılacak tek seferliğe mahsus 1.000 TL ve üstü online alışverişe 100 TL indirim verilecektir. • Bir kart Kampanya Dönemi boyunca kampanya kapsamındaki indirimden sadece 1 kez yararlanabilir. • Kampanya Döneminde yurt dışı menşeli elektronik, kitap, müzik, aksesuar, kozmetik, spor malzemeleri ve dijital ürün sektörlerinde tek seferde yapılan 1.000 TL ve üstü online alışveriş Kampanya kapsamında değerlendirilir. • Kampanya’dan sadece Visa Signature logolu Maxmiles Black kredi kartları faydalanabilir. • Red olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dâhil değildir. • Kazanılan indirim Kampanya bitiş tarihinden sonraki 30 gün içinde Visa tarafından kart ekstresine ‘Visa Premium Indirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır. • Kart numarasının herhangi bir sebeple değişmesi durumunda bu kart Kampanya’ya dâhil olmayacaktır. Kart numarasının değişmediği kart yenileme durumları Kampanya katılımını etkilemeyecektir. • İndirimin yansıtılabilmesi için kartın açık olması gerekmektedir. • Kampanyayı düzenleyen Visa koşullarında değişiklik yapma ve gerekmesi halinde Kampanya’yı sonlandırma hakkını saklı tutar. • Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafından www.visa.com.tr de yayınlanacaktır. • Kampanyaya katılan herkes Kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için www.visa.com.tr • Katılımcıların Visa kartlarını aldıkları bankaların yurt dışı işlemlere yönelik uygulamaları gereği katılımcıların ekstre hesaplarına yansıtılan tutarda kur farkı kaynaklı değişiklikler oluşabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklarda Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • Yabancı para cinsinden yapılan işlemler TL’ye çevrildikten sonra kampanya kapsamında dâhil edileceğinden kur farklılıkları sebebiyle değişiklikler olabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklardan dolayı işlemin kampanyaya dâhil edilememesi durumunda Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • Kampanyaya katılmakla katılımcılar yaptıkları işlem bilgilerinin kampanya kapsamında ve sadece bu amaçla kullanılacağını bilmekte ve kabul etmektedirler. • Kampanya’ya ve işlem bilgilerine dair soruları olan katılımcılar Türkiye İş Bankası ile iletişime geçebilirler. • Kampanya kapsamında aşağıdaki sektörlerde yer alan iş yerlerinde tek seferde 1.000 TL üstü online harcama yapılması durumunda indirim kazanılabilir.

Diğer Kampanyalar

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe %10, ayrıca her alışverişinize %2 PazaramaPuan!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Seyahat ve Konaklama Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin Kampanya Görseli.

Seyahat ve Konaklama Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin!

1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında yapacağınız 10.000-100.000 TL arası peşin seyahat ve konaklama harcamalarınıza 3 ay faizsiz sonradan taksitlendirme fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.