Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda ALLWAYS Hızlı Geçiş (Fast Track) Hizmetine %50 İndirim!

Maximiles, Maximiles Select, Maximiles Black ve MercedesCard’larınızla ALLWAYS Hızlı Geçiş (Fast Track) Hizmetine %50 İndirim Ayrıcalığı!

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda ALLWAYS Hızlı Geçiş (Fast Track) Hizmetine %50 İndirim!
Başlangıç - Bitiş Tarihi 20.04.2023 - 17.04.2024
Maximiles, Maximiles Select, Maximiles Black ve MercedesCard’larınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapacağınız seyahatlerde ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetinde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard asıl ve ek kartları kampanyaya dahildir. İndirimden faydalanmak için müşterilerin lounge girişinde görevli personele kartlarını ibraz etmeleri ve ödemeyi kampanyaya dahil kartlar ile yapmaları gerekmektedir. Koşullar: • Maximiles, Maximiles Select, Maximiles Black ve MercedesCard sahipleri ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetinden Plaza Premium firması tarafından belirlenen münferit kullanım bedeli üzerinden %50 indirimle yararlanabilecektir. • Geçerli Olan Hizmet Noktaları - ALLWAYS Hızlı Geçiş/Gidiş Hizmeti (İç Hatlar ve Dış Hatlar):Terminal girişi ALLWAYS Hızlı Geçiş kapısından öncelikli geçiş-Özel ALLWAYS pasaport/ güvenlik kontrolünden hızlı geçiş - ALLWAYS Hızlı Geçiş/Geliş Hizmeti (Dış Hatlar): Özel ALLWAYS pasaport kontrolünden hızlı geçiş • İndirimden yararlanmak için kart sahiplerinin ALLWAYS Hızlı Geçiş girişinde görevli personele kampanyaya dahil kredi kartlarını ibraz etmeleri ve ödemeyi kampanyaya dahil kredi kartları ile yapmaları gerekmektedir. • Kart sahipleri beraberinde 3 kişi daha (toplam 4 kişi) ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetinden indirimli olarak faydalanabilecektir. • Yetişkin yanında gelen 0-6 yaş arası çocuklardan ücret alınmayacaktır. • Asıl karta bağlı ek kart sahipleri de ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetinden indirimli olarak yararlanabilecektir. • Bu ayrıcalık ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmeti kapsamında uygulanmakta olan farklı kampanyalar ile birleştirilemez. • ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetine ilişkin olarak Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetinden %50 indirimli faydalanma ayrıcalığı 17.04.2024 tarihine kadar geçerlidir. • Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Plaza Premium firması hizmet süresi ve kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Başlangıç - Bitiş Tarihi 20.04.2023 - 17.04.2024

Diğer Kampanyalar

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe %10, ayrıca her alışverişinize %2 PazaramaPuan!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Seyahat ve Konaklama Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin Kampanya Görseli.

Seyahat ve Konaklama Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin!

1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında yapacağınız 10.000-100.000 TL arası peşin seyahat ve konaklama harcamalarınıza 3 ay faizsiz sonradan taksitlendirme fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.