Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

MaxiPuan Ve MaxiMilleriniz Pazarama’da Desteğe Dönüşsün!

23 Mart-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında, Maximum Mobil / Pazarama platformundaki kurumların dijital destek kartlarında kullanacağınız MaxiPuan ve MaxiMilleriniz aynı tutarda Pazarama MaxiPuan olarak yeniden yüklenecektir.

MaxiPuan ve MaxiMilleriniz Pazarama’da desteğe dönüşsün!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

23.03.2023 - 15.05.2023

Kampanya süresi boyunca 1.000 TL’ye varan tutarda Pazarama MaxiPuan kazanabilir, Pazarama MaxiPuanlarınızı da dilerseniz yeniden dijital destek kartında kullanabilirsiniz. Maximum Mobil’i telefonunuza indirin Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası tüm bireysel ve ticari kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar. Kampanyaya dâhil olmayan ve işlemler: Maximum Mobil Pazarama destek kartı alım işlemleri haricindeki MaxiPuan kullanımları kampanyaya dahil değildir. Seçtiğiniz sivil toplum kuruluşuna desteklerinizi Maximum Mobil “Destek Kartları” menüsü içerisinden gerçekleştirebilirsiniz. Ödül Kullanımı: Pazarama MaxiPuanlarınız dijital destek kartını aldığınız haftayı takip eden haftanın 2. günü yüklenmiş olacaktır. Pazarama MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2023 (bu tarih dâhil) olacaktır. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Ek Koşullar: Yüklenmiş olan Pazarama MaxiPuan tekrardan destek amaçlı kullanılabildiği gibi, bu durumda yeniden Pazarama MaxiPuan yüklemesi gerçekleşmeyecektir. Destek kartı alım işlemlerinde kullanılacak MaxiPuan ve MaxiMilleriniz için alt ve üst sınır bulunmamakta, destekler karşılığında kampanya süresi boyunca müşteri başına azami toplam 1.000 TL Pazarama MaxiPuan yüklenecektir. Ek olarak, belirli bir üye işyerinde kullanılmak üzere tanımlanan MaxiPuanlarınız kampanyaya dahil değildir.

Diğer Kampanyalar

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe %10, ayrıca her alışverişinize %2 PazaramaPuan!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Seyahat ve Konaklama Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin Kampanya Görseli.

Seyahat ve Konaklama Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin!

1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında yapacağınız 10.000-100.000 TL arası peşin seyahat ve konaklama harcamalarınıza 3 ay faizsiz sonradan taksitlendirme fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.