Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Pazarama Tatil'de Balayı Rezervasyonunuza 600 TL İndirim!

17 Temmuz - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Pazarama Tatil üzerinden yapacağınız 10.000 TL ve üzeri yurt içi ve yurt dışı otellerde geçerli 600 TL indirim!

Pazarama Tatil'de 600 TL İndirim!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

17.07.2023 - 30.09.2023

İndirim Kodu Kullanımı: Pazaramatatil sitesi üzerinden yapacağınız otel rezervasyonu ödeme ekranında yer alan ‘indirim kodunuz’ alanına ‘PAZARAMA600’ indirim kodunun girilmesi sonrasında toplam tutara 600 TL indirim yansıyacaktır. İndirim kodu 31 Aralık 2023 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda kullanılabilecektir. Satış Aralığı: 17 Temmuz 2023 (dahil) – 30 Eylül 2023 (dahil) arasındaki pazaramatatil.com üzerinden yapılan otel rezervasyonlarında geçerli olacaktır. Seyahat Aralığı: 17 Temmuz 2023 – 31 Aralık 2023 Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve MaxiPara Kartlar kampanyaya dahildir. Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartlar ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. • Kampanyanın Maximum Evlililk Kampanyası dahilinde gerçekleşmesi sebebiyle otele giriş tarihinde evlilik cüzdanı ibraz etmek gerekmektedir. • İndirim kodu rezervasyon sahibi tarafından kullanabilecektir, başka bir isme devredilemez. • Yurt içi-yurt dışı tüm bölge otelleri kampanyaya dahildir. • Kampanyaya peşin, taksitli ve Maximil /MaxiPuan kullanılan işlemler dahildir. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Pazarama Tatil kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Pazarama Tatil kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir

Diğer Kampanyalar

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe %10, ayrıca her alışverişinize %2 PazaramaPuan!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim!

1-7 Aralık 2023 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız ilk 2.500 TL ve üzeri alışverişinizde tüm indirimlere ek %10 İndirim!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.