Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Peşin Alışverişlerinizi Faizsiz Taksitlendirme Veya Erteleme Fırsatı!

10-30 Kasım tarihleri arasında 500-5.000 TL arasında yapacağınız peşin alışverişlerinize faizsiz 3-4 ay sonradan taksitlendirme ya da faizsiz 2 ay erteleme fırsatı!

Peşin Alışverişlerinizi Faizsiz Taksitlendirme veya Erteleme Fırsatı!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

10.11.2022 - 30.11.2022

Taksitlendirme talebinizi; Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım Erteleme talebinizi; Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > işlemlerim İşCep’ten > Kartlarım > Harcamalarım adımlarını takip ederek iletebilirsiniz. Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar Kampanya Detayları: 1. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme ve erteleme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme ve erteleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır. 2. Peşin alışverişlerin faizsiz olarak taksitlendirilmesi yalnızca 10-30 Kasım tarihleri arasında yasal olarak taksitlendirmeye izin verilen sektörlerde faaliyet gösteren iş yerlerinden yapılacak 500
  • 5.000 TL(dahil) arası yurt içi alışverişlerde 3 veya 4 taksit seçeneği için sunulacaktır. E-ticaret harcamaları kampanyaya dahildir. Yurtdışı işlemler mevzuat gereği taksitlendirilememektedir. 500 TL altı ya da 5.000 TL üstü peşin işlemlerde ve 3 ya da 4 ay harici sonradan taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir.
3. Peşin alışverişlerin faizsiz olarak ertelenmesi 10-30 Kasım tarihleri arasında yasal olarak ertelemeye izin verilen sektörlerde faaliyet gösteren iş yerlerinden yapılacak 500
  • 5.000 TL(dahil) arası yurt içi peşin alışverişlerde yalnızca 2 ay erteleme seçeneği için sunulacaktır. E-ticaret harcamaları kampanyaya dahildir​. Yurtdışı işlemler mevzuat gereği ertelenmemektedir. 500 TL altı ya da 5.000 TL üstü peşin işlemlerde ve 2 ay harici erteleme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir.
4. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. 5. Taksitlendirme ve erteleme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden ve kampanya bitiş tarihinden önce yapılmalıdır. 6. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır. 7. Erteleme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir. Her bir alışveriş için bir defa erteleme talebinde bulunulabilmektedir. 8. Ertelediğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, erken ödenen gün sayısı dikkate alınarak tahsil edilen peşin faiz tutarı üzerinden iade yapılmaktadır. 9. Sonradan taksitlendirme ve erteleme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir. 10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. 11. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır. 12. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. ​

Diğer Kampanyalar

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe %10, ayrıca her alışverişinize %2 PazaramaPuan!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim!

1-7 Aralık 2023 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız ilk 2.500 TL ve üzeri alışverişinizde tüm indirimlere ek %10 İndirim!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.