Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Peşin İşlemlerinizi 1 Ay Faizsiz Erteleme Fırsatı!

8-30 Eylül tarihleri arasında gıda-akaryakıt dahil ertelenebilir sektörlerden yapacağınız 50 – 5.000 TL (dahil) arası peşin alışverişlerinizi faizsiz 1 ay erteleyin!

Peşin işlemlerinizi 1 ay faizsiz erteleme fırsatı!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

08.09.2021 - 30.09.2021

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç) Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar Kampanya Detayları: 1. Kampanya kapsamında 8-30 Eylül tarihleri arasında gıda-akaryakıt dahil ertelenebilir sektörlerden yapılan 50-5.000 TL (dahil) arası peşin alışverişlerinizi sıfır faiz ile 1 ay erteleyebilirsiniz. 50 TL altı ya da 5.000 TL üstü yapılacak peşin işlem erteleme işlemlerinde yürürlükte olan akdi faiz oranı geçerlidir. Aynı şekilde 2 ya da 3 ay vade ile yapılacak erteleme işlemlerinde yürürlükte olan akdi faiz oranı geçerlidir. 2. Kampanya sadece İşCep, Maximum Mobil ve Internet Şube’den 8-30 Eylül tarihleri arasında yapılacak 1 ay vadeli ertelenecek ve erteleme talimatı alınacak kampanyaya uygun peşin işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen erteleme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır. 3. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. 4. Erteleme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır. 5. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak erteleme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır. 6. Erteleme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir. 7. Kuyum, telekomünikasyon, alkollü içecek-tekel işyerleri ile piyango-bahis konulu işlemler ve yurt dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir. 8. Erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen tutar ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. 9. Kampanya şartlarına uyan erteleme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır. 10. K.K.T.C. kredi kartları kampanyaya dahil değildir. 11. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Erteleme talebinizi; • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart Detay> Taksitlendirme, Erteleme ve Nakit Avans İşlemleri>İşlem Erteleme, • İşCep uygulaması üzerinden>Kartlar>Kredi Kartlarım>Harcamalarım, • Internet Şube uygulaması üzerinden>Kartlarım>Taksitlendir/Ertele>Erteleme menülerinden iletebilirsiniz.

Diğer Kampanyalar

Ikea görsel ve peşin fiyatına 9 taksit ibaresi.

Maximiles’ınıza özel IKEA'da peşin fiyatına 9 taksit fırsatı!

Maximiles’ınız ile IKEA’dan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 9 taksit fırsatı!

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

Geri dönüşümlü çöp ve beyaz ev

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemenizde 3 Taksit!

Maximiles'ınızla 30 Kasım'a kadar Belediye vezneleri ve Belediyelere ait internet siteleri üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde f...

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde 600 TL'ye varan MaxiPuan kazanın!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üstü ilk alışverişe %10 PazaramaPuan!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.