Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Peşin İşlemlerinizi 1 Ay Faizsiz Erteleme Fırsatı!

8-30 Eylül tarihleri arasında gıda-akaryakıt dahil ertelenebilir sektörlerden yapacağınız 50 – 5.000 TL (dahil) arası peşin alışverişlerinizi faizsiz 1 ay erteleyin!

Peşin işlemlerinizi 1 ay faizsiz erteleme fırsatı!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

08.09.2021 - 30.09.2021

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç) Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar Kampanya Detayları: 1. Kampanya kapsamında 8-30 Eylül tarihleri arasında gıda-akaryakıt dahil ertelenebilir sektörlerden yapılan 50-5.000 TL (dahil) arası peşin alışverişlerinizi sıfır faiz ile 1 ay erteleyebilirsiniz. 50 TL altı ya da 5.000 TL üstü yapılacak peşin işlem erteleme işlemlerinde yürürlükte olan akdi faiz oranı geçerlidir. Aynı şekilde 2 ya da 3 ay vade ile yapılacak erteleme işlemlerinde yürürlükte olan akdi faiz oranı geçerlidir. 2. Kampanya sadece İşCep, Maximum Mobil ve Internet Şube’den 8-30 Eylül tarihleri arasında yapılacak 1 ay vadeli ertelenecek ve erteleme talimatı alınacak kampanyaya uygun peşin işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen erteleme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır. 3. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. 4. Erteleme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır. 5. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak erteleme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır. 6. Erteleme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir. 7. Kuyum, telekomünikasyon, alkollü içecek-tekel işyerleri ile piyango-bahis konulu işlemler ve yurt dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir. 8. Erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen tutar ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. 9. Kampanya şartlarına uyan erteleme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır. 10. K.K.T.C. kredi kartları kampanyaya dahil değildir. 11. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Erteleme talebinizi; • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart Detay> Taksitlendirme, Erteleme ve Nakit Avans İşlemleri>İşlem Erteleme, • İşCep uygulaması üzerinden>Kartlar>Kredi Kartlarım>Harcamalarım, • Internet Şube uygulaması üzerinden>Kartlarım>Taksitlendir/Ertele>Erteleme menülerinden iletebilirsiniz.

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirim Fırsatı!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirim Fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.