Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Visa Logolu Maximiles’ınız İle Yurtdışı E-ticaret Alışverişinizde İndirim!

1 Nisan-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Visa logolu bireysel Maximiles kredi kartınız ile yurtdışı alışveriş sitelerinde & platformlarında her ay yapacağınız ilk 1.000 TL ve üstü harcamaya 50 TL indirim kazanın!

Visa logolu Maximiles’ınız ile Yurtdışı E-ticaret Alışverişinizde İndirim!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

01.04.2022 - 01.07.2022

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartları, bireysel Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar Kampanya koşulları: • Kampanya Visa Europe Limited tarafından düzenlenmektedir. • Kampanya 1 Nisan – 30 Haziran 2022 tarihleri (bu tarihler dâhil) arasında geçerlidir. Visa, koşullar ve Kampanya’nın gidişatına göre Kampanya’yı 30 Haziran 2022 tarihinden önce de sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında, Türkiye İş Bankası Visa logolu bireysel kartlar ile ile kampanya döneminde yurtdışı alışveriş sitelerinde & platformlarında her ay yapılacak ilk 1.000 TL ve üstü harcamaya 50 TL indirim verilecektir. • Bir Müşteri Kampanya süresince her ay 1 kez ile sınırlı olmak üzere, Kampanya Dönemi boyunca kampanyadan en fazla 3 kez faydalanabilir. • Kampanya Döneminde Yurtdışı alışveriş sitelerinde her ay yapılan ilk 1.000 TL ve üstü harcama Kampanya kapsamında değerlendirilir. • Ticari kartlar Kampanya’ya dâhil değildir. • Ret olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dâhil değildir. • Kazanılan indirim Kampanya bitiş tarihinden sonraki 30 gün içinde Visa tarafından kart ekstresine ‘Visa Yurtdışı İndirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır. • Kart numarasının herhangi bir sebeple değişmesi durumunda bu kart Kampanya’ya dâhil olmayacaktır. Kart numarasının değişmediği kart yenileme durumları Kampanya katılımını etkilemeyecektir. • İndirimin yansıtılabilmesi için kartın kullanıma açık olması gerekmektedir. • Kampanyayı düzenleyen Visa koşullarında değişiklik yapma ve gerekmesi halinde Kampanya’yı sonlandırma hakkını saklı tutar. • Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafından www.visa.com.tr de yayınlanacaktır. • İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir. • Kampanyaya katılan herkes Kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. • Yabancı para cinsinden yapılan işlemler TL’ye çevrildikten sonra kampanya kapsamında dâhil edileceğinden kur farklılıkları sebebiyle değişiklikler olabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklardan dolayı işlemin kampanyaya dâhil edilmemesi durumunda İş Bankası ve Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • Kampanyaya katılmakla müşteriler yaptıkları işlem bilgilerinin kampanya kapsamında ve sadece bu amaçla kullanılacağını bilmekte ve kabul etmektedirler.

Diğer Kampanyalar

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe %10, ayrıca her alışverişinize %2 PazaramaPuan!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim!

1-7 Aralık 2023 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız ilk 2.500 TL ve üzeri alışverişinizde tüm indirimlere ek %10 İndirim!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.