Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

İş Bankası Logolu Visa Kartınıza Fuudy’de %15’e Varan İndirim Ayrıcalığı!

İş Bankası logolu Visa kartınıza Fuudy’de %15’e Varan İndirim Ayrıcalığı!

İş Bankası logolu Visa kartınıza Fuudy’de %15’e Varan İndirim Ayrıcalığı!
Başlangıç - Bitiş Tarihi 01.05.2023 - 31.12.2023
Visa Tek Tıkla Öde’ye kayıtlı İş Bankası logolu Visa kartınızla Fuudy'den vereceğiniz siparişlerde, seçili restoranlarda geçerli %15 ve %10 indirim ayrıcalığından yararlanın. Kampanyaya Dahil Kartlar: İş Bankası logolu Visa Bireysel Kredi Kartları Ek Koşullar: • İş Bankası logolu Visa kartlara, seçili restoranlarda %15 ve %10 indirim kampanyası 31.12.2023 tarihlerine kadar geçerlidir. • Kampanyadan faydalanabilmek için ödemenin İş Bankası logolu Visa kart ile yapılması ve kartın “Visa Tek Tıkla Öde” kart kayıt platformuna kayıtlı olması gerekmektedir. • İş Bankası logolu Visa kartın “Visa Tek Tıkla Öde” kart kayıt platformuna kayıtlı olmaması durumunda ödeme yapılan kart İş Bankası logolu Visa kart olsa dahi kullanıcı kampanyadan faydalanamaz. • Kullanıcı’nın İş Bankası logolu Visa kart bilgilerini ilk defa alışveriş esnasında “Visa Tek Tıkla Öde” kart kayıt platformuna kaydetmesi durumunda seçili restoranlarda %15 ve %10 indirim bir sonraki alışverişte geçerli olacaktır. • Visa indiriminin geçerli olduğu restoranlara ‘Visa indirimi’ kategorisinden ulaşabilir ve restoran kartlarında yer alan %10 VISA ya da %15 VISA ibaresinden görülmektedir. • Kampanya Fuudy uygulaması üzerinden ödemesi yapılan Gel-Al dahil tüm siparişlerde geçerli olup, ödemesi restoranda yapılan siparişlerde geçerli değildir. Bu şekilde kurallara uygun yapılan her katılımda indirim uygulaması olacaktır. • Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir. • Her siparişte maksimum 100 TL indirim uygulanır. • %15 indirim, 666 TL’ye kadar olan siparişlerde %15 indirim, 666 TL üzeri siparişlerde maksimum 100 TL olarak uygulanır. • %10 indirim, 1000 TL’ye kadar olan siparişlerde %10 indirim, 1000 TL üzeri siparişlerde 100 TL olarak uygulanır. • Kampanya Fuudy üyesi seçili restoranlarda geçerlidir. • Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • Kurye ücreti kampanya kapsamında değildir. • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanyanın yürütülmesi amacı ile Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. verilerinizi toplayabilecek ve kampanya bitiminde imha edecektir. • Fuudy kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir. • Kampanyanın düzenleyicisi Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. olup, Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
Başlangıç - Bitiş Tarihi 01.05.2023 - 31.12.2023

Diğer Kampanyalar

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası görseli

Eğitim Sektörü MaxiPuan Kampanyası!

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, Eğitim Sektöründen yapacağınız 50.000 TL ve üzeri ilk işlemde MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 400 TL, 100.000 TL ve ü...

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

İtfaiye arabası, itfaiyiciler ve itfaiye kıyafetli çocuk görseli ile birlikte % 20 indirim ibaresi.

KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

31 Aralık 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

pazarama,online alışveriş

Pazarama Online Alışveriş'te %10 PazaramaPuan!

2023 yılında Maximiles'ınızla Pazarama Online Alışveriş'ten tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe %10, ayrıca her alışverişinize %2 PazaramaPuan!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim

Altınyıldız Classics'te İlave %10 İndirim!

1-7 Aralık 2023 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız ilk 2.500 TL ve üzeri alışverişinizde tüm indirimlere ek %10 İndirim!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.