Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Yeni Kredi Kartı Müşterilerimize 20.000 TL'ye Kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans Fırsatı!

1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında ilk kez İş Bankası bireysel kredi kartına başvurun, kartınız onaylandığında 3 ay vadeli 20.000 TL’ye kadar Taksitli Nakit Avans’ınızı faizsiz kullanın!

Yeni Kredi Kartı Müşterilerimize 20.000 TL'ye Kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans Fırsatı!
Başlangıç - Bitiş Tarihi 01.07.2024 - 31.07.2024 Son 18 gün
Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Aidatsız Kartlar, Maxipara Kart, Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı Kampanyadan Bankamızdan ilk kez bireysel kredi kartı alan müşterilerimiz yararlanabilecektir. İşCep üzerinden Müşteri Olmak İstiyorum özelliği ile İş Bankası müşterisi olup bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan ve kart başvurusu onaylanan müşterilerimiz için geçerli 25.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasının detaylarına aşağıdaki link üzerinden ulaşılabilmekte olup, iki kampanya birleştirilememektedir. İşCep'ten İş Bankalı olanlara 20.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığı! (isbank.com.tr) Faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanımı: 1-31 Temmauz 2024 tarihleri arasında İş Bankası bireysel kredi kartı alan müşterilerimize 31 Ağustos 2024’e kadar ile İşCep, Maximum Mobil ya da Şubelerimiz’den yapılacak 2 ya da 3 ay vadeli 20.000 TL’ye kadar Taksitli Nakit Avans kullanımları için sıfır faiz oranı uygulanacaktır. Müşteri bazında azami 2 işlem ve toplam tutar 20.000 TL’ye kadar olacak şekilde faizsiz taksitli nakit avans kullanılabilecektir. 20.000 TL’nin üstündeki Taksitli Nakit Avans kullanımları için yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir. İşCep, Maximum Mobil, ya da Şubelerimiz dışındaki kanallardan kullanılacak Taksitli Nakit Avanslar için yürürlükte olan faiz oranı kullanılmaya devam edilecektir. Kampanya kapsamında Taksitli Nakit Avans işlemleri için asgari işlem limiti 300 TL, azami işlem tutarı ise 20.000 TL’dir. Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, bir takvim ayında müşteri limitinin %25’i kadar olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Kampanya süresinin sonunda kampanyamıza özel koşullar sona erecek olup, Taksitli Nakit Avans işlemleri için yürürlükte olan faiz oranları geçerli olacaktır. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır. Kampanyadan sadece asıl kart sahipleri yaralanacak olup, ek kartlar, HCE kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Türkiye İş Bankası, yasal zorunluluklar ve kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine kısıtlama getirebilir. Ek Koşullar: Kampanya kapsamında Bankamız’da yeni kredi kartı müşterisi olma şartları şunlardır: • Bankamız’dan daha önce hiç bireysel kredi kartı almamış müşterilerimiz yeni kart müşterisi olarak değerlendirilecektir. • Bankamız’dan daha önce bireysel kredi kartı almış ancak en geç 31 Mart 2024 tarihine kadar kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz de yeni kart müşterisi olarak değerlendirilecektir. Kampanya kapsamında;
  • 1-7 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 10 Temmuz 2024 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.
  • 8-14 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 17 Temmuz 2024 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.
  • 15-21 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 24 Temmuz 2024 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.
  • 22-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 2 Ağustos 2024 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.
Taksitli Nakit Avans menüsüne;
  • İşCep’te Kartlarım – Taksitli Nakit Avans’ı seçerek ulaşabilirsiniz.
  • Maximum Mobil’de Kartlarım – Kart İşlemlerim menüsünde Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans
Başlangıç - Bitiş Tarihi 01.07.2024 - 31.07.2024 Son 18 gün

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

ÇiçekSepeti'nde 3 Taksit Fırsatı Kampanya Görseli.

Çiçeksepeti'nde 3 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınızla Çiçeksepeti‘nden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.