Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Kart İşlemlerim

Anında Kredi Kartı

Maximum Mobil’le şubeye gitmeye gerek kalmadan, kolayca kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesi altındaki “İş Bankası Kartına Başvur” menüsünden İş Bankası kredi kartlarına başvurabilirsiniz.. Kart başvurunuz anında alınmakta Bankamızca yapılacak inceleme sonrası olumlu değerlendirilmesinin ardından kredi kartınız en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir. Ayrıca Bankamızda aktif bir cari hesabınızın bulunması, Bankamız ile imzaladığınız Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesinin güncel olması ve başvurunuzun otantike bir kanaldan yapılmış olması durumunda kartınız tarafınıza teslim edilmeden Maximum Mobil aracılığıyla mobil ödemelerde kullanabilir ya da bu kartınıza bağlı sanal kart yaratarak internet alışverişi yapmaya başlayabilirsiniz. Bu kapsamda gerek mobil ödemelerde gerekse e-ticaret sitelerinde yapabileceğiniz azami işlem tutarı toplamda 2.000 TL’dir.

Anında Limit Artışı

Dilediğiniz an, dilediğiniz yerde ihtiyacınız olan kart limitinizi kolayca talep edebilirsiniz. Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesi altındaki “Limit Artışı" seçeneğini tıklayarak tanımlı kredi kartlarınızdan dilediğinizi seçerek kartınızın limitini artırma talebinizi iletebilirsiniz. Kredi kartı limit artırım talebi gerekli koşulların sağlanması halinde gerçekleşecek olup durum bilgisi “Başvurum Ne Durumda” alanından takip edilebilecektir.

Anında Nakit Avans

Maximum Mobil uygulaması ile nakit avans veya taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesi altındaki ‘NakitAvans / Taksitli NakitAvans’ seçeneğini tıklayarak nakit avans/taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Maximum Mobil’den Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir? • Taksitli Nakit Avansı, kredi kartı kullanılabilir nakit limitiniz dahilinde 300TL-30.000 TL arasındaki tutarlarda kullanabilirsiniz. • Maximum Mobil ana ekran “Kartlarım” sekmesi altındaki “Kart İşlemlerim” menüsündeki “Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans” seçeneğine tıklayın. • Açılan ekranda nakit avans çekeceğiniz kredi kartınızı, paranın aktarılacağı hesabınızı, talep ettiğiniz tutarı ve tercihinize göre taksit sayısını belirleyerek “Devam” a tıklayın. • Tüm bilgilerinizi kontrol ederek “Onayla” butonuna tıklayın ve Nakit avans/Taksitli nakit avans çekme işleminizi tamamlayın.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.