Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Kazanılan Business Millerin Kullanımı

Maximiles Business ile kazandığınız milleri nasıl uçak biletine dönüştüreceğinizi keşfedin!

​Yurtiçi Biletlerde Mil Kullanımı

Biletin fiyatı neyse mili de o! MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay, çünkü uçak bileti fiyatı ne ise, kullanmanız gereken MaxiMil o kadar. Maximiles Business kartınız ile herhangi bir bölge ve yolcu kotası olmadan, sabit mil tutarlarına ulaşmak zorunda kalmadan dilediğiniz yurtiçi uçak biletini, fiyatı kadar MaxiMil ile alabilirsiniz. Uçak biletiniz için alan vergisini ilaveten ödemek zorunda kalmazsınız. Bir başka deyişle, İstanbul – İzmir için bulduğunuz vergiler dahil 150 TL’lik yurtiçi uçak bileti için kullanmanız gereken MaxiMil tutarı 150 MaxiMil’dir. Maximiles Business kartınız ile bir yılda azami 4.000 MaxiMil kullanabilirsiniz. Ayrıca, Maximum üye işyerlerinde Maximiles Business’ınızla yaptığınız alışverişlerden kazandığınız MaxiPuanları birebir MaxiMil'e çevirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz.* Biriken MaxiMilleriniz ile tercih ettiğiniz tüm havayolu firmalarına ait biletleri alabilirsiniz. * MaxiMil ve MaxiPuan’ların kazanıldıkları takvim yılının bitimini takip eden 2. yılın sonuna kadar kullanılmaları gerekmektedir. Bu süre zarfında kullanılmayan MaxiMil ve MaxiPuan’lar, yılsonunda silinir.

Yurtdışı Biletlerde Mil Kullanımı

Yurtdışına uçmak MaxiMillerinizle çok kolay! Uzak ülkelere mi gitmek istiyorsunuz? Biriktirdiğiniz MaxiMillerinizle yurtdışı uçak bileti almak isterseniz, MaxiMilleriniz seyahat edeceğiniz bölgeye göre 1,5 ya da 2 kat değerli olur. Böylece sahip olduğunuz MaxiMilleri kat kat değerli kullanarak, dünyaya daha fazla iz bırakabilirsiniz.* Örneğin, Avrupa seyahatiniz için bulduğunuz İstanbul – Londra bileti 900 TL ise, bu bileti almanız için 600 MaxiMil kullanmanız yeterli olacaktır. Amerika'ya seyahat ediyor iseniz, 2.500 TL'lik İstanbul – New York biletiniz için kullanacağınız MaxiMil 1.250 MaxiMil olacaktır. Maximiles Business kartınız ile bir yılda azami 4.000 MaxiMil kullanabilirsiniz.
*MaxiMil ve MaxiPuan’ların kazanıldıkları takvim yılının bitimini takip eden 2. yılın sonuna kadar kullanılmaları gerekmektedir. Bu süre zarfında kullanılmayan MaxiMil ve MaxiPuan’lar, yılsonunda silinir.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.