Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Kazanılan Business Millerin Kullanımı

Maximiles Business ile kazandığınız milleri nasıl uçak biletine dönüştüreceğinizi keşfedin!

MaxiMil Kullanımı

Biletin fiyatı neyse mili de o! MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay, çünkü uçak bileti fiyatı ne ise, kullanmanız gereken MaxiMil o kadar. Maximiles Business kartınız ile herhangi bir bölge ve yolcu kotası olmadan, sabit mil tutarlarına ulaşmak zorunda kalmadan dilediğiniz uçak biletini, fiyatı kadar MaxiMil ile alabilirsiniz. Uçak biletiniz için alan vergisini ilaveten ödemek zorunda kalmazsınız. Bir başka deyişle, İstanbul – İzmir için bulduğunuz vergiler dahil 600 TL’lik uçak bileti için kullanmanız gereken MaxiMil tutarı 600 MaxiMil’dir veya İstanbul – Londra için bulduğunuz vergiler dahil 2.500 TL’lik uçak bileti için kullanmanız gereken MaxiMil tutarı 2.500 MaxiMil’dir. Ayrıca, Maximum üye işyerlerinde Maximiles Business’ınızla yaptığınız alışverişlerden kazandığınız MaxiPuanları birebir MaxiMil'e çevirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz.* Biriken MaxiMilleriniz ile tercih ettiğiniz tüm havayolu firmalarına ait biletleri alabilirsiniz.
*MaxiMil ve MaxiPuan’ların kazanıldıkları takvim yılının bitimini takip eden 2. yılın sonuna kadar kullanılmaları gerekmektedir. Bu süre zarfında kullanılmayan MaxiMil ve MaxiPuan’lar, yılsonunda silinir. Maximiles Business kartınız ile bir yılda azami 150.000 MaxiMil kullanabilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.