Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Taksit Ekle

Taksitli ticari alışverişlerinize ekstra taksit eklemek ister misiniz? Yanıtınız "Evet" ise taksit ekle ayrıcalığınızı kullanın!

Maximiles Business kartınızla taksitli alışverişlerinizde ek taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Taksit Ekle özelliği ile ödemelerinizi uzun vadede yapın. Ticari Kredi Kart'ınızla taksitli olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinize taksit ekleyerek ödemelerinizi daha uzun vadede rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama Koşulları

  • Artı Taksit işlemi asgari 50 TL ve üzeri taksitli işlemler için geçerlidir, azami bir işlem tutarı ise bulunmamaktadır.
  • Artı taksit işlemlerini Şubelerimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
  • Taksitli işlemlere artı taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilir. Artı taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz.
  • Herhangi bir taksiti hesap özetine borç kaydedilmiş, ancak bekleyen taksitleri bulunan işlemler için artı taksit talep edilemez.
  • Artı taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi 18’i geçemez.
  • Artı taksit uygulaması kapsamında işlemi bulunan ticari kredi kartları için, artı taksit uygulanmış işleme ait bekleyen taksitlerin tamamı karta borç kaydedilene veya işlemin artı taksit kısmı erken kapatılana kadar hesap kesim tarihi değişikliği yapılamaz.
  • Vade farklı taksitli satış (Maximum Fırsat) işlemleri, sonradan taksitlendirilen peşin işlemler ve taksitli nakit avans (TNA) işlemlerinde artı taksit yapılamaz.
  • Tacir olmayan tüzel kişiler de artı taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi 12 ayı geçemez.
Ticari Kredi Kart Artı Taksit işlemlerine ilişkin yürürlükteki faiz oranı bilgilerimiz.