Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Temassız Ödeme

Maximiles Business’ınızın temassız özelliği sayesinde şifre tuşlamanıza gerek olmaksızın kolayca ödeme yapabilirsiniz.

  • Maximiles Business kartlar temassız özelliğe sahip olabilmektedir. Kartınıza başvururken temassız özellikli isteyebilirsiniz.
  • Üzerinde temassız ödeme amblemini gördüğünüz okuyucuların bulunduğu ödeme noktalarında temassız özellikli Maximiles Business kartınızla ödeme yapabilirsiniz.
  • Temassız özellikli kartınızla ödeme yapmak için kartınızı kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Kartınızı okuyucuya gösterdiğinizde kartınızdaki bilgiler okunur ve o anda ödemeniz yapılmış olur. Temassız kartın okunma süresi 1 saniyeyi aşmaz.
  • Temassız özellikli Maximiles Business kartınızla 350 TL limitinin altında kalan işlemleri kart şifresi girmeden, 350 TL üzerindeki işlemleri ise şifre girerek yapabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz temassız işlemlerin toplamı 350 TL veya 10 adede ulaştığında kartınızla temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.