Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Uçak Biletini Nasıl Alırım?

Biriktirdiğiniz MaxiMillerinizle ya da Maximiles Business’ınızla ödeme yaparak uçak biletinizi nasıl alabileceğinizi öğrenin.

MaxiMillerinizi kullanarak ya da Maximiles Business kartınızla ödeme yaparak yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti almak için;
  • 0 850 724 0 724'den sırasıyla 3 – 1 – Maximiles Business kart numarası - kart şifresi, daha sonra Maximiles Business Seyahat Hattı’nı tuşlayarak temsilcilerimizi arayabilir,*
  • Maximiles.com.tr’de yer alan Uçak Bileti Alımı sayfamızı kullanabilirsiniz.
Biriktirdiğiniz MaxiMillerinizle ya da Maximiles Business’ınızla ödeme yaparak uçak bileti alabilirsiniz.
* Maximiles Business Seyahat Hattı, 1 Ocak, 1 Mayıs ve 29 Ekim tarihleri dışında, haftanın 6 günü saat 09:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri ise Maximiles Business Seyahat Hattı üzerinden hizmet verilmemekte olup, anlaşmalı hava yollarına ait uçak biletleri Maximiles internet sitesinde yer alan bilet alım sayfaları üzerinden gün ve saat sınırı olmaksızın satın alınabilmektedir. Internet sayfamızdan yalnızca yurtdışı uçak biletleri ve THY, SunExpress, Atlasjet yurtiçi uçak bileti satın alabilirsiniz.