Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles Sanal Kart

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde asıl kredi kartı numaranızı vermenize gerek kalmıyor. Çünkü Maximiles Sanal Kart var!

Maximiles Sanal Kart nedir?

Maximiles Sanal Kart, Maximiles’ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order, key-in vb.) kullanılabilen bir kredi kartı numarasıdır. Sanal Kart numarası talep anında üretilir, hemen kullanılabilir durumdadır ve tamamen ücretsizdir. Maximiles Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak üretilir ve internet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman ihtiyacınız kadar limiti, Maximiles Sanal Kartınıza aktararak kullanırsınız. Limit belirlediğinizde Maximiles’ınızın kullanılabilir limiti belirlediğiniz limit kadar azaltılır, böylece kartınızda limit aşımı riski de yaşamazsınız.

Sanal Kart Nasıl Kullanılır?

Maximiles Sanal Kart'ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiPuan ve MaxiMil kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar. Maximiles Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit belirlemeniz gerekir. Sanal Kartınıza limit belirlemek için Maximum Mobil'i, İnternet Şubemizi ve İşCep uygulamamızı 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz limitin süresi sona erdiğinde, Sanal Kart'ınızda kullanılmamış limit kalırsa, kalan limit otomatik olarak Maximiles’ınıza geri aktarılır. Dilerseniz kendiniz de Maximum Mobil'den, İnternet Şubemiz'den ya da İşCep'ten limitinizi sıfırlayabilirsiniz. İsterseniz haftalık, aylık ve 3 aylık dönemler için otomatik limit belirleme talimatı verebilirsiniz. Maximiles Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan Maximiles Kart’ınıza aktarılır, Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez. Maximiles Sanal kart başvurularınızı Maximum Mobil'den, Şubelerimizden, İnternet Şubesi'nden ve İşCep'ten hemen yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.