Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Maximiles Sanal Kart

Maximiles Sanal Kart'la İnternet Alışverişleri Maksimum Güvenli…

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde asıl kredi kartı numaranızı vermenize gerek kalmıyor. Çünkü Maximiles Sanal Kart var!

Maximiles Sanal Kart Nedir?

Maximiles Sanal Kart, Maximiles’ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order,key-in vb.) kullanılabilen bir kredi kartı numarasıdır. Sanal Kart numarası talep anında üretilir, hemen kullanılabilir durumdadır ve tamamen ücretsizdir.

Neden Daha Güvenli?

Maximiles Sanal Kart'ınız güvenlidir, çünkü sıfır limitli olarak üretilir. İnternet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman ihtiyacınız kadar limiti, Maximiles’ınızdan Sanal Kartınıza aktarır, güvenle kullanırsınız. Limit aktardığınızda Maximiles’ınızın kullanılabilir limiti aktarılan limit kadar azaltılır, böylece kartınızda limit aşımı riski de yaşamazsınız.

Nasıl Kullanılır?

Maximiles Sanal Kart'ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiMil kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar. Maximiles Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan Maximiles’ınıza aktarılır, Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez. Maximiles Sanal Kart başvurularınızı Maximum Mobil’den, İnternet Şubesi'nden ve İşCep'ten hemen yapabilirsiniz. Maximiles Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapmanız gerekir. Maximiles Sanal Kartınıza limit aktarmak için Maximum Mobil’i, İnternet Şubemizi ve İşCep uygulamamızı 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Aktardığınız limitin süresi sona erdiğinde, Sanal Kart'ınızda kullanılmamış limit kalırsa, kalan limit otomatik olarak Maximiles’ınıza geri aktarılır. Dilerseniz kendiniz de Maximum Mobil, İşCep ve İnternet Şubesi’nden limitinizi sıfırlayabilirsiniz. İsterseniz haftalık, aylık ve 3 aylık dönemler için otomatik limit aktarma talimatı verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.