Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles TİM İhracatçı Kart

İşiniz ihracatsa Maximiles TİM İhracatçı Kart yanınızda! İhtiyaçlarınıza yanıt veren kartı şimdi keşfedin!

Maximiles TİM İhracatçı Kart sahibi müşterilerimiz,
 • TL/EUR/USD para birimlerinde hesap özeti alabilir.
 • Ticari alışverişler üzerinden hem MaxiPuan hem de MaxiMil kazanabilir. Bu kapsamda yurt içinde her 500 TL'lik alışverişte 1 MaxiMil kazanılır. Yurt dışında ve yurt dışı alışveriş sitelerinde yapılacak her 500 TL'lik alışverişle 2 MaxiMil biriktirilir, diğer bir deyişle yurt dışı harcamalarda 2 kat MaxiMil kazanılır.( K.K.T.C. üye işyerlerinden yapılan her 500 TL'lik alışverişle 1 MaxiMil biriktirilir.)
 • Bankamız aracılığıyla gerçekleştirilen ihracat hacmi üzerinden de ilave MaxiPuan kazanabilir, bu puanları MaxiMil olarak da kullanabilir.
Maximiles Business Kredi Kartı
 • HGS düzenli ödeme talimatı verildiğinde bir defaya mahsus olarak 50 MaxiMile dönüştürülebilen MaxiPuan hediye edilir.
 • Visa International kuruluşunun kampanyası kapsamında, My Visa Luxury Hotels adresindeki otel rezervasyon ayrıcalıklarından Visa logosu kapsamında faydalanabilir.
 • 30.04.2025 tarihine kadar, Maximiles TİM İhracatçı Kart sahipleri Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar terminali) salonlarına, Plaza Premium firması tarafından belirlenen münferit giriş bedeli üzerinden %50 indirimle giriş yapabilecektir. Detaylı Bilgi
 • 30.04.2025 tarihine kadar, Maximiles TİM İhracatçı Kart sahipleri ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetinden Plaza Premium firması tarafından belirlenen münferit kullanım bedeli üzerinden %50 indirimle yararlanabilecektir. Detaylı Bilgi
 • 30.06.2024 tarihine kadar Maximiles Business, Maximiles TİM İhracatçı Kart ve Maximum Business Turizm Kart ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 4.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilir, işlem başına en fazla 750 TL, kampanya süresi boyunca ise aylık en fazla 1.500 TL indirim kazanabilirsiniz. Detaylı Bilgi
 • 30.06.2024 tarihine kadar Maximiles TİM İhracatçı Kart ile 250 TL ve üzeri havalimanı otoparkları dahil tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığından yararlanabilir, işlem başına ve kampanya süresi boyunca aylık en fazla 500 TL indirim kazanabilirsiniz. Detaylı Bilgi
Maximiles Business Seyahat Hattı üzerinden aşağıdaki ayrıcalıklardan yararlanılabilir.
 • Uçak bileti satın alan kullanıcılara ücretsiz seyahat sigortası imkanı
 • Araç Kiralama taleplerinde %30 indirim. Tüm araçlarda geçerli olmak üzere %30 indirim
 • Online check in için özel bir hatırlatma ve asiste etme imkanı
 • Yurt dışı otel rezervasyonu yaptıran kullanıcılara Türkiye içinde kullanılabilecek ücretsiz transfer imkanı
 • Uçak bileti & otel paket satın alımlarında transfer hizmetinde %30 indirim imkanı
 • Türkiye’nin tüm bölgelerinde geçerli Premium statüsünde bulunan otellerde %20’ye varan indirim imkanı
 • Tüm yurtdışı otel rezervasyonlarında %15 indirim imkanı
 • Kıbrıs otel rezervasyonlarında ücretsiz alan transferi uygulanacaktır.

Maximiles TİM İhracatçı Kart Hakkında Detaylı Bilgi

 • İş Bankası aracılığıyla gerçekleştirilen yıllık ihracat hacmi 5 milyon USD’ye kadar olduğunda Maximiles TİM İhracatçı Kart, 5 milyon USD veya üzerinde yıllık ihracat hacmi olduğunda ise Maximiles TİM İhracatçı Kart Premium verilecektir. İş Bankası üzerinden gerçekleştirilecek aylık ihracat hacmi üzerinden %0,05 oranında MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan yüklenecektir.*
 • Ticari alışverişler üzerinden işlem bazında en fazla yurt içinde 300, yurt dışında 600 MaxiMil, bir takvim yılında ise toplam 450.000 MaxiMil kazanılacak olup, bir yılda azami 150.000 MaxiMil harcanabilecektir. Millerin kullanım süresi 2 yıldır.
 • Üye'nin ihracat hacmi üzerinden MaxiPuan kazanabilmesi için kart ile ilgili ayda hesap özeti tutarından bağımsız olarak Bankaca belirlenen, Maximiles İhracatçı Kart ile 150.000 TL, Maximiles İhracatçı Kart Premium ile 250.000 TL tutarda harcama yapması gerekmekte olup, bu tutarın altında kalan harcamalarda karta ihracat işlemi için MaxiMile dönüşebilir MaxiPuan yüklenmeyecektir.
 • İhracat işlemleri üzerinden verilecek MaxiMile dönüşebilir MaxiPuan, Maximiles TİM İhracatçı Kart için aylık 1.000 MaxiMile dönüşebilir MaxiPuan, Maximiles TİM İhracatçı Kart Premium için ise aylık 1.500 MaxiMile dönüşebilir MaxiPuan tutarını aşmayacaktır.
 • Türkiye İş Bankası A.Ş., Maximiles TİM İhracatçı Kart sahiplerine sunduğu avantaj ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bankamız aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz aylık ihracat hacmi, ilgili ayın son iş günündeki Bankamız Gişe Döviz Alış Kuru üzerinden TL’ye çevrilerek bu tutarın %0,05’i oranında TL cinsinden MaxiPuan kazanırsınız.Örneğin ilgili ayda Bankamız aracılığıyla 50.000 USD ihracat işlemi gerçekleştiren “Maximiles İhracatçı Kart” sahibi bir firma, ilgili ayın son günündeki Bankamız Gişe Döviz Alış Kuru’nun 30 TL olması durumunda 1.500.000 TL’lik ihracat tutarı üzerinden %0,05’i oranında; bir başka deyişle 750 TL MaxiPuan kazanacaktır. İhracat hacmi üzerinden MaxiPuan kazanmanız için kart ile ilgili ayda hesap özeti tutarından bağımsız olarak Bankaca belirlenen, Maximiles İhracatçı Kart ile 150.000 TL, Maximiles İhracatçı Kart Premium ile 250.000 TL tutarda harcama yapılması gerekmekte olup bu tutarın altında kalan harcamalarda karta ihracat işlemi için MaxiPuan yüklenmeyecektir.İhracat hacmi üzerinden verilecek MaxiMile dönüşebilir MaxiPuan; “Maximiles İhracatçı Kart” için aylık 1.000 TL’yi, “Maximiles İhracatçı Kart Premium” için ise aylık 1.500 TL’yi geçemeyecektir. İhracat işlem hacmi üzerinden hesaplanacak olan MaxiMile dönüşebilir MaxiPuanlar aylık olarak izleyen ay içinde TL cinsinden kartınıza yüklenecektir. 29 Şubat 2024 tarihine kadar geçerli uygulama; İhracat hacmi üzerinden MaxiPuan kazanmanız için kart ile ilgili ayda hesap özeti tutarından bağımsız olarak Bankaca belirlenen asgari aylık 5.000-TL veya yıl boyunca 60.000-TL tutarda harcama yapmanız gerekmekte olup, bu tutarın altında kalan harcamalarda karta ihracat işlemi için MaxiPuan yüklenmeyecektir.İhracat hacmi üzerinden verilecek MaxiPuan; “Maximiles İhracatçı Kart” için yıllık 2.500 TL’yi, “ Maximiles İhracatçı Kart Premium” için ise yıllık 3.500 TL’yi geçemeyecektir. İhracat işlem hacmi üzerinden hesaplanacak olan MaxiMile dönüşebilir MaxiPuanlar aylık olarak izleyen ay içinde TL cinsinden kartınıza yüklenecektir. Maximiles Business Uçuş Programı hakkında detaylı bilgi ve bilet almak için tıklayınız.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.