Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Maximiles TİM İhracatçı Kart

İşiniz ihracatsa Maximiles TİM İhracatçı Kart yanınızda! İhtiyaçlarınıza yanıt veren kartı şimdi keşfedin!

Maximiles TİM İhracatçı Kart sahibi müşterilerimiz,
 • TL/EUR/USD para birimlerinde hesap özeti alabilir.
 • Ticari alışverişler üzerinden hem MaxiPuan hem de MaxiMil kazanabilir. Bu kapsamda her 500 TL'lik alışverişte 1 MaxiMil kazanılır.
 • Bankamız aracılığıyla gerçekleştirilen ihracat hacmi üzerinden de ilave MaxiPuan kazanabilir, bu puanları MaxiMil olarak da kullanabilir.
Maximiles Business Kredi Kartı
 • Maximum İşyerim uygulaması üzerinden 12.05.2022 tarihine kadar Maximiles TİM İhracatçı Kart sahiplerinin yıllık 2 adet yurt dışı çıkış harç bedeli, Maximiles TİM İhracatçı Kart Premium sahiplerinin ise yıllık 4 adet yurt dışı çıkış harç bedeli Bankamız tarafından sağlanır.
 • OGS/HGS düzenli ödeme talimatı verildiğinde bir defaya mahsus olarak 50 MaxiMile dönüştürülebilen MaxiPuan hediye edilir.
 • Visa International kuruluşunun kampanyası kapsamında Sabiha Gökçen Plaza Premium Lounge'da 30.06.2021 tarihine kadar %50 indirimden yararlanabilir.
 • Visa International kuruluşunun kampanyası kapsamında, My Visual Luxury Hotels adresindeki otel rezervasyon ayrıcalıklarından Visa logosu kapsamında faydalanabilir.

Maximiles TİM İhracatçı Kart Hakkında Detaylı Bilgi

 • İş Bankası aracılığıyla gerçekleştirilen yıllık ihracat hacmi 10 milyon USD’ye kadar olduğunda Maximiles TİM İhracatçı Kart, 10 milyon USD veya üzerinde yıllık ihracat hacmi olduğunda ise Maximiles TİM İhracatçı Kart Premium verilecektir. İş Bankası üzerinden gerçekleştirilecek aylık ihracat hacmi üzerinden %0,05 oranında MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan yüklenecektir.
 • Ticari alışverişler üzerinden işlem bazında en fazla 50 MaxiMil, yıllık bazda ise toplam 12.000 MaxiMil kazanılacak olup, bir yılda azami 4.000 MaxiMil harcanabilecektir. Millerin kullanım süresi 2 yıldır.
 • Üye'nin ihracat hacmi üzerinden MaxiPuan kazanılabilmesi için kart ile ilgili ayda hesap özeti tutarından bağımsız olarak Bankaca belirlenen asgari aylık 5.000 TL veya yıl boyunca 60.000 TL tutarında harcama yapması ve 3 aydan uzun süre inaktif olmaması gerekmekte olup, bu tutarın altında kalan harcamalarda karta ihracat işlemi için MaxiMile dönüşebilir MaxiPuan yüklenmeyecektir.
 • İhracat işlemleri üzerinden verilecek MaxiMile dönüşebilir MaxiPuan, Maximiles TİM İhracatçı Kart için yıllık 1.800 MaxiMile dönüşebilir MaxiPuan, Maximiles TİM İhracatçı Kart Premium için ise yıllık 3.000 MaxiMile dönüşebilir MaxiPuan tutarını aşmayacaktır.
 • Türkiye İş Bankası A.Ş., Maximiles TİM İhracatçı Kart sahiplerine sunduğu avantaj ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Maximiles Business Uçuş Programı hakkında detaylı bilgi ve bilet almak için tıklayınız.