Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles Black Avans MaxiMil

MaxiMillerinizin yeterli olmadığı durumlarda hiçbir ücret ödemeden Avans MaxiMil kullanarak uçak biletinizi alın.

Avans MaxiMil Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İstediğiniz uçak biletini almanız veya otel rezervasyonu yaptırmanız için MaxiMillerinizin yeterli olmadığı durumlarda hiçbir ek ücret ödemeden Avans MaxiMil kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz, Maximiles Black’inizde birikmiş MaxiMil’iniz olmasa dahi, kart limitiniz dahilinde işlem tutarı kadar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
Maximiles Black Avans MaxiMil

Avans MaxiMil Kullanım Koşulları nelerdir?

 • Avans MaxiMil uygulamasından yararlanabilmek için, Maximiles Black kredi kartınızın kullanıma açık, geri ödemelerinizin ise sorunsuz olması gerekmektedir.
 • 500.000 TL’ye kadar varlık birikimine sahipseniz, en fazla, kart limitinizin 12 katının %0,75 ‘i kadar Maximil; 500.000 (Dahil) -2.000.000 (Hariç) arası varlık birikimine sahipseniz en fazla, kart limitinizin 12 katının %1,25 ‘i kadar Maximil ; 2.000.000 (Dahil) -5.000.000 (Hariç) arası varlık birikimine sahipseniz en fazla, kart limitinizin 12 katının %1,50 ‘si kadar Maximil ; 5.000.000 TL ve üzeri varlık birikimine sahipseniz en fazla, kart limitinizin 12 katının %1,75 ‘i kadar Maximil olmak üzere; satın almak istediğiniz uçak bileti tutarının ya da otel rezervasyonu bedelinin tamamı kadar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
 • Yurt içi/yurt dışı uçak bileti alımlarında ve otel rezervasyonlarında MaxiMiller’i birebir değerli kullanabilirsiniz. Avans MaxiMil kullanmanız halinde, otel rezervasyonunun ya da uçak biletinin tüm vergi, ücret ve sigorta tutarı dahil fiyatını ekleyerek Avans MaxiMil tutarını bulabilirsiniz. Örneğin, 2.000 TL'lik bir uçak bileti almak için 2.000 MaxiMil avans kullanabilirsiniz
 • Bir yıl içerisinde yurt içinde ve yurt dışında en fazla 100.000 MaxiMile'e kadar (avans olarak kullanılan MaxiMiller ve MaxiMil’e dönüştürülen MaxiPuanlar dahil) kullanmak suretiyle otel rezervasyonu ya da uçak bileti alınabilir.
 • Maximiles Black ile tek seferde azami 100.000 avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
 • Maximiles Black ile bir yıl içerisinde en fazla 100.000 MaxiMil kullanabilirsiniz. Hesaplamada "Kullanılan MaxiMil", "Avans MaxiMil" ve "MaxiMil'e Dönüştürülen MaxiPuan" toplamı dikkate alınacaktır.
 • Maximiles Black’inizle kredi kartı limitiniz dahilinde, mevcut açık avansınızı kapatmadan tekrar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
 • İlk Avans MaxiMil kullanımından sonra, aynı kredi kartınızla yapacağınız ikinci veya daha sonraki Avans MaxiMil kullanımı öncesinde, güncel kredi kartı limitiniz üzerinden azami avans kullanım tutarı hesaplanacaktır. Kart limitiniz müsait olsa dahi, işlem bazında belirlenen azami sınıra (100.000) kadar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
 • Avans MaxiMil kullanımı yapabileceğiniz nitelikte birden fazla kredi kartına sahip olmanız durumunda kullanabileceğiniz azami Avans MaxiMil sınırları, ilgili kartın limitine göre hesaplanır. Farklı kartlarınızla kullanabileceğiniz toplam Avans MaxiMil tutarı ise en yüksek limitli kartınıza göre hesaplanacak azami sınırı aşamaz.
 • Birden fazla kez Avans MaxiMil kullanıldıktan sonra, yapılan alışverişlerden kazanılan MaxiMiller ile ilk kullanılan avanstan başlanarak avanslar kapatılacaktır.
 • Avans olarak kullandığınız MaxiMil tutarının tamamını, avansı kullandığınız tarihten itibaren 1 yıl içinde kazandığınız MaxiMiller ile kapatmanız gerekmektedir. 1 yıl içinde, kullandığınız avansın kapatılamaması veya Maximiles Black kredi kartınızın iptal edilmesi ve müşteri numarası altında Maximiles özellikli açık ve kullanılabilir durumda kredi kartı bulunmaması durumunda kalan avans tutarının tamamı Maximiles Black kredi kartınıza borç kaydedilecektir.
 • Avans MaxiMillerinizi gerçekleştirdiğiniz alışverişlerden veya kampanyalar sonucunda kazandığınız MaxiMiller ile kapatabilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.