Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Maximiles Black ile Kazanılan MaxiMillerin Kullanımı

Maximiles Black ile yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin!

Yurt İçi Uçak Bileti Alırken Millerimi Nasıl Kullanabilirim?

  • Maximiles Black ile herhangi bir bölge ve yolcu kotası olmadan, sabit mil tutarlarına ulaşmak zorunda kalmadan dilediğiniz yurt içi uçak biletini, fiyatı kadar MaxiMil ile alabilirsiniz.
  • Maximum üye işyerlerinde Maximiles Black ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız MaxiPuanları birebir değerde MaxiMile çevirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz. Bir başka deyişle, İstanbul–İzmir için bulduğunuz 300 TL’lik yurt içi uçak bileti için kullanmanız gereken MaxiMil tutarı 300 MaxiMil’dir.
*MaxiMillerin kazanıldıkları takvim yılının bitimini takip eden 2. yılın sonuna kadar kullanılmaları gerekmektedir. Bu süre zarfında kullanılmayan MaxiMiller, süre bitimini takip eden ay silinir.

Yurt Dışına Uçak Bileti Alırken Millerimi Nasıl Kullanabilirim?

  • Biriktirdiğiniz MaxiMillerinizle yurt dışı uçak bileti almak isterseniz, MaxiMilleriniz yurt içi bilet alımlarınızda olduğu gibi birebir değerde olur. Örneğin, Avrupa seyahatiniz için biriktirdiğiniz 2.000 MaxiMiliniz 2.000 TL’lik bilet tutarına eşdeğer olur. 
Amerika'ya seyahat ediyorsanız, 6.000 MaxiMilinizi 6.000 TL’lik uçak bileti tutarı olarak kullanabilirsiniz. 
*MaxiMillerin kazanıldıkları takvim yılının bitimini takip eden 2. yılın sonuna kadar kullanılmaları gerekmektedir. Bu süre zarfında kullanılmayan MaxiMiller, süre bitiminde silinir.​​​

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.