Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Cinemaximum Ayrıcalıkları

Maximiles sahiplerine tüm Cinemaximum’larda “Maximum Menü” %25 indirimli!

Maximum Menü Maximiles sahiplerine tüm Cinemaximum’larda “Maximum Menü” %25 indirimli! Uygulama Koşulları: 1. Maximum Menü, Cinemaximum büfelerinde “Büyük Menü” başlığı altında sunulan “2 içecek+1 büyük boy patlamış mısır” dan oluşmaktadır. 2. İş Bankası Maximum özellikli uygulamaya dahil tüm kredi kartları ve Bankamatik Kartları Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’un büfelerinde “Maximum Menü” ayrıcalığından %25 indirimli olarak faydalanılabilecektir. 3. Uygulamadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır. 4. Uygulamadan yararlanacak olan kredi kartının veya Bankamatik Kartı’nın kullanıma açık olması ve işlem anında alınacak menü tutarını ödeyecek kullanılabilir hesap bakiyesi/limitinin bulunması gerekmektedir. 5. Uygulamadan Maximum Kredi Kartları, MercedesCard’lar, İş’te Üniversiteli Kredi Kartları da faydalanılabilecektir. 6. Müşterilerimiz aynı gün içerisinde veya farklı günlerde dilediği kadar Maximum Menü ayrıcalığından faydalanabilecektir. 7. Maximum Menü uygulaması hiçbir şekilde Cinemaximum büfelerinde geçerli ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir. 8. Ön Ödemeli Kartlar, Ticari Kredi Kartları ve Vadematik Kartlar uygulamaya dahil değildir. 9. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.