Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

MercedesCard'a Kimler Başvurabilir?

MercedesCard Mercedes-Benz binek otomobil sahiplerine özel tasarlanmış bir kredi kartıdır.

MercedesCard sahiplerine en iyi hizmeti verebilmek üzere aracınızın şasi numarası MercedesCard’ınızla ilişkilendirilmektedir. Bu nedenle MercedesCard’a, aracınıza ait ruhsatla birlikte başvurmalısınız. Şirketlere ait (Leasing, filo kiralama ile kullanılan araçlar uygulama dışıdır) Mercedes-Benz binek otomobillerin kullanıcıları da şirketin aracı kullanmalarına izin verdiğine dair bir belge ile başvuruda bulunabilirler.
Araç kiralama ve filo kiralama şirketlerine ait Mercedes-Benz binek otomobiller MercedesCard programına dahil değildir. MercedesCard’a başvurmak için hemen Mercedes yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TCKN’nizi ekleyerek 4402’ye SMS gönderebilir ya da MercedesCard hızlı başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz.* Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikamız linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.