Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MercedesCard Uçuş Programı

MercedesCard ile yaptığınız 200 TL'lik alışverişten 1 MaxiMil kazanırsınız. Alışveriş başına azami 250 MaxiMil kazanılabilir. Aynı zamanda Maximum özelliklerine de sahip olan kartınızla Maximum üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, alışverişleriniz üzerinden MaxiPuan kazanırsınız. MercedesCard'la yapılan alışverişlerden kazanılan MaxiPuanlar alışverişlerde kullanılabileceği gibi MaxiMile çevrilerek uçak bileti alırken de kullanılabilir.
Uçuş tablosu ve Mercedes kredi kartı
Ayrıca, MercedesCard'a özel fırsatlar sunan işyerlerinde de ekstra MaxiMil kazanabilir, düzenlenen kampanyalardan faydalanarak kazanacağınız MaxiMil tutarını artırabilirsiniz. Bireysel alışverişler dışında ticari harcamalar sonucu kazanılmış olduğu tespit edilen MaxiMiller bilet alımında kullanılamaz. Ticari harcamalardan MaxiMil kazanıldığı tespit edildiği takdirde söz konusu MaxiMiller Banka tarafından silinecektir. Maximiles ile yapılan Bireysel Emeklilik Hesabı ödemelerinden, otomatik fatura ödemelerinden ve yatırım fonu işlemlerinden MaxiMil kazanılmamaktadır.

Önemli Bilgilendirme:

  • 4 Mayıs 2020 tarihi itibarıyla ecza, toptan, vergi ve kamu ödemeleri, sigorta ve telekomünikasyon sektörlerinde faaliyet gösteren işyerlerinden Maximiles ile yapılacak alışverişlerde MaxiMil kazanılacak alışveriş adet ve tutarına üst sınır getirilecek ve söz konusu sınıra ulaşıldıktan sonra ilgili sektörlerde ilgili ay içerisinde MaxiMil kazanılması mümkün olamayacaktır.
  • Telekomünikasyon ve sigorta sektörü harcamalarında sektör başına ayda 10 adet işlem sonrası, ecza sektöründe 2.000 TL işlem sonrası, vergi sektörü harcamalarında sektör başına ayda 5 adet 1.000'er TL işlem sonrası, toptan sektörü harcamalarında ayda 5 adet 500 TL işlem sonrası MaxiMil kazanılmayacaktır. Maximiles uygulamasının diğer koşulları geçerliliğini korumaya devam edecek, ilgili sektörlerde bireysel Maximiles ile yapılacak alışverişlerde %0,2 MaxiMil ve tek seferde yapılan alışverişlerde azami 100 MaxiMil kazanılmaya devam edilecektir.

YURT İÇİ UÇUŞLARDA 1 MAXİMİL = 1 TL BİLETİNİZİN FİYATI NEYSE MİLİ DE O!

MaxiMillerinizle seyahat etmek çok kolay, çünkü uçak bileti fiyatı ne kadarsa kullanmanız gereken MaxiMil de o kadar. MercedesCard'la, herhangi bir bölge ve yolcu kotası olmadan, sabit mil tutarlarına ulaşmak zorunda kalmadan, dilediğiniz yurt içi uçak biletini fiyatı kadar MaxiMil'le alabilirsiniz. Böylece tüm hesaplı uçma fırsatlarından yararlanabilir, erken rezervasyon ve havayolu şirketi promosyon avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Maximum üye işyerlerinde MercedesCard'ınızla yaptığınız alışverişlerden kazandığınız MaxiPuanları bire bir MaxiMil'e çevirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz. Yurt içi uçak bileti alırken 1 MaxiPuan 1 MaxiMil'e eşittir. Bir takvim yılı boyunca, kampanyalar haricinde, yapılan alışverişlerden kazanılan MaxiPuanların, takip eden iki yıllık sürenin sonuna kadar kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan MaxiPuanlar söz konusu sürenin bitiminde silinecektir. Kampanyalar kapsamında kazanılan ilave MaxiPuanlar ise, kampanya koşullarında mutlaka belirtilmek suretiyle belirli bir kullanım süresinin sonunda halen bozdurulmamış ise geri alınmaktadır. Örneğin 89 TL'lik Ankara biletini 89 MaxiMil kullanarak alabilirsiniz.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI UÇUŞLARDA MAXİMİLLERİNİZ İLE DİLEDİĞİNİZ ÜLKEYE ÖZGÜRCE UÇABİLİRSİNİZ!

Biriktirdiğiniz MaxiMillerinizi yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alımlarınızda birebir değerde kullanabilirsiniz. Avrupa seyahatiniz için bulduğunuz İstanbul-Londra bileti 4.500 TL ise, bu bileti almanız için 4.500 MaxiMil kullanmanız gerekmektedir. Amerika'ya seyahat edecekseniz 10.000 TL'lik İstanbul-New York biletiniz için kullanacağınız MaxiMil, 10.000 MaxiMil olacaktır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.