Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles Nakit Avans

​Maximiles’ınızla günün her saati Maximum Mobil’den ve İşCep’ten Nakit Avans kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınızla dilediğiniz her an Maximum Mobil’den ve İşCep’ten Nakit Avans kullanabilirsiniz! Ayrıca İnternet Şubemiz, Bankamatiklerimiz, Şubelerimiz ve 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemiz de Nakit Avans işlemleriniz için hizmetinizdedir.

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Taksitli Nakit Avans, belirlenen limitler doğrultusunda acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayıp düzenli aralıklarla geri ödeme yapabileceğiniz bir finansal çözümdür.

Taksitli Nakit Avansın Avantajları Nelerdir?

Taksitli Nakit Avans sayesinde kullanılan nakit avans tutarları, sabit faiz oranları ve eşit taksitlerle geri ödenebilmektedir.

Nasıl Taksitli Nakit Avans Kullanabilirim?

Dilediğiniz her an Maximum Mobil’den ve İşCep’ten Taksitli Nakit Avans/Nakit Avans kullanabilirsiniz! Ayrıca İnternet Şubemiz, Bankamatiklerimiz, Şubelerimiz ve 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemiz de Taksitli Nakit Avans/Nakit Avans işlemleriniz için hizmetinizdedir.

Taksitli Nakit Avans Limiti Ne Kadardır?

Bireysel müşterilerimiz için Taksitli Nakit Avans/Nakit Avans tutarı müşteri bazında 25.000 TL' yi aşmamak koşuluyla müşteri limitinin %25'i ile sınırlıdır.

Maximiles Taksitli Nakit Avans Faiz Oranları Nelerdir?

Taksitli Nakit Avans faiz oranı 16.03.2024 tarihi itibarıyla %5,00, Taksitli Nakit Avans gecikme faiz oranı ise %5,30 olarak belirlenmiştir.

Nakit Avans Faizi Aylık Mı İşler?

Taksitli Nakit Avans uygulamamızda işleyecek faiz işlemin vade tarihine göre hesaplanırken, Nakit Avans uygulamamızda işlemin kapatılacağı güne kadar günlük faiz üzerinden hesaplama yapılmaktadır.

Nakit Avans Çekim Ücreti Ne Kadardır?

Müşterilerimiz ücretsiz bir şekilde Taksitli Nakit Avans kullanabilmektedir. Nakit Avans kullanımlarında ise vergi ve fon hariç %1 oranında ücret alınmaktadır.

Nakit Avans Borcunun Bir Kısmı Ödenirse Ne Olur?

Yapılan ödemenin Nakit Avans borcunun bir kısmını kapatması durumunda kalan Nakit Avans bakiyesine faiz işlemeye devam etmektedir.

Taksitli Nakit Avans Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Taksitli Nakit Avans borcunun ödenmediği durumlarda isbank.com.tr Ürün ve Hizmet ücretleri sayfasından ulaşılabilecek güncel gecikme faiz oranı üzerinden gecikme faizi hesaplanmaktadır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.