Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Ödeme Erteleme

Maximiles hesap özetinizi erteleyip rahat bir nefes almak için ödeme erteleme ayrıcalığından yararlanın

Maximiles'ınızla yaptığınız tek ödemeli alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Peşin işlemleri erteleme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar Maximum Mobil uygulaması üzerinden, İşCep'ten, İnternet Şubemizden, 0850 724 0 724'den ya da şubelerimizden iletmeniz yeterli.
TL
Alışveriş Tutarı

Erteleme Sayısı

Ödenecek Faiz Tutarı (KKDF & BSMV Dahil)

Ödenecek Toplam Tutar

Faiz Tablosu:
Erteleme Süresi 50 TL ve Üzeri
1 AY % 2,16*
2 AY % 2,16*
3 AY % 2,16*
* KKDF ve BSMV dahil olarak belirtilmektedir. Maximiles.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır. Ödeme Erteleme Talep Edebileceğiniz Kanallar:
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > işlemlerim adımlarını takip ederek,
  • İşCep’ten > Kartlarım > Harcamalarım adımlarını takip ederek,
  • İnternet Şubemiz > Kredi Kartlarım > Kampanyalar > Taksitlendir / Ertele menüsüne ulaşarak,
  • 0850 724 0 724 Telefon Şubemizden müşteri temsilcisine bağlanarak,
  • Şubelerimize başvurarak talebinizi iletebilirsiniz.
Uygulama Koşulları: 1. Tüm işyerlerinden yaptığınız 50TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. 2. Erteleme talebinizi, hesap kesim tarihinize kadar, işleminizi yaptığınız gün Maximum Mobil üzerinden, işlemin dönemiçi hareketlerinize yansıdığı günden itibaren ise Maximum Mobil ve diğer kanallardan iletebilirsiniz. 3. Sanal kartınızla yaptığınız veya ek kartlarınızla yapılan alışverişleriniz için de erteleme talebinde bulunabilirsiniz. 4. Erteleme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir. 5. Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı erteleme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi erteleyebilirsiniz. 6. Her bir alışverişiniz için bir defa erteleme talebinde bulunabilirsiniz. 7. Taksitlendirdiğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, erken ödenen gün sayısı dikkate alınarak tahsil edilen peşin faiz tutarı üzerinden iade yapılmaktadır. 8. Erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen tutar ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. 9. Erteleme işlemi, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; İş Bankası Pos cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, Başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir. 10. Erteleme talebiniz yalnızca tarafınızca belirlenen ve Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihine kadar alınabilmektedir. 11. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları haricindeki sektörlerden yapılan işlemlere 1, 2 veya 3 ay seçenekleri ile erteleme işlemi uygulanabilir. 12. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler erteleme uygulamasına dahil değildir. 13. Bireysel özellikli kredi kartları ile yapılan alışverişler erteleme uygulamasına dahildir. 14. Erteleme işlemleri için alınmakta olan peşin faiz, ilk hesap kesim tarihinde kredi kartınıza yansıtılacaktır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.