Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Ödeme Taksitlendirme

Maximiles'ınızın ödeme taksitlendirme ayrıcalığı ile peşin ödediğiniz alışverişlerinizi sonradan taksitlendirin

Maximiles'ınızla yaptığınız tek ödemeli alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Peşin işlemleri taksitlendirme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar Maximum Mobil uygulaması üzerinden, İşCep'ten, İnternet Şubemizden, 0850 724 0 724'den ya da şubelerimizden iletmeniz yeterli. Peşin olarak yaptığınız 50 TL ve üzeri işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce taksitlendirmek isterseniz uygulanacak faiz oranlarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
TL
Alışveriş Tutarı

- TL

Taksit Sayısı

3 Ay

Taksit Tutarı

- TL

Ödenecek Faiz Tutarı (KKDF&BSMV Dahil)

- TL

Ödenecek Toplam Tutar

- TL

Taksitlendirme İşlemlerinde Faiz Oranları:
Taksit Sayısı 50 TL ve Üzeri
3 % 2,38*
4 % 2,38*
5 % 2,38*
6 % 2,38*
9 % 2,38*
10 % 2,38*
11 % 2,38*
12 % 2,38*
18 % 2,38*
* KKDF ve BSMV dahil olarak belirtilmektedir. Maximiles.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır. Taksitlendirme Talep Edebileceğiniz Kanallar:
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > işlemlerim adımlarını takip ederek,
  • İşCep’ten > Kartlarım > Harcamalarım adımlarını takip ederek,
  • İnternet Şubemizden > Kredi Kartlarım > Kampanyalar > Taksitlendir / Ertele menüsüne ulaşarak,
  • 0850 724 0 724 Telefon Şubemizden müşteri temsilcisine bağlanarak,
  • Şubelerimize başvurarak talebinizi iletebilirsiniz.
Uygulama Koşulları: 1. 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yer alan taksitlendirilebilir sektörlerden yaptığınız 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi 3, 4, 6, 9, 10, 12 ya da 18 ay taksitlendirebilirsiniz. 2. Taksitlendirme talebinizi, hesap kesim tarihinize kadar, işleminizi yaptığınız gün Maximum Mobil üzerinden, işlemin dönemiçi hareketlerinize yansıdığı günden itibaren ise Maximum Mobil ve diğer kanallardan iletebilirsiniz. 3. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları haricindeki sektörlerden yapılan işlemlere söz konusu sektör için geçerli azami taksit adedi ile sınırlı olmak üzere 3, 4, 6, 9, 10, 12, 18 ay taksit uygulanabilir. 4. Sanal kartınızla yaptığınız veya ek kartlarınızla yapılan alışverişleriniz için de taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. 5. Taksitlendirme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir. 6. Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı taksitlendirme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz. 7. Her bir alışverişiniz için bir defa taksitlendirme yapılabilmektedir. 8. Taksitlendirdiğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, erken ödenen gün sayısı dikkate alınarak tahsil edilen peşin faiz tutarı üzerinden iade yapılmaktadır. 9. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. 10. Taksitlendirme işlemi, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; İş Bankası Pos cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, başka banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir. 11. Taksitlendirme talebiniz yalnızca tarafınızca belirlenen ve Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihine kadar alınabilmektedir. 12. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler taksitlendirme uygulamasına dahil değildir. 13. Bireysel özellikli kredi kartları ile yapılan alışverişler taksitlendirme uygulamasına dahildir. 14. Taksitlendirme işlemleri için alınmakta olan peşin faiz, ilk hesap kesim tarihinde kredi kartınıza ilk taksit ile birlikte yansıtılacaktır. 15. Yasal mevzuat gereği taksitlendirme işlemi yapılamayan ve azami taksit uygulanan sektörlere aşağıdaki tabloda yer verilmiştir.
Sektör/Ürün Azami Vade
Kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünler Taksit Uygulanmaz
Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalar 3 Ay
Elektronik Eşya (TV alımları, video kamera, ses sistemleri vb), Tablet alımlarında 3,4 Ay
Sağlık ürünü alımlarında, Elektrikli Eşya, Mobilya alımlarında 3, 4, 6, 9 Ay