Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Maximiles Temassız Ödeme

Maximiles’ınızın temassız özelliği sayesinde günlük alışverişlerinizde kaybettiğiniz dakikaları geri kazanın.

Maximiles’ınızın temassız özelliği sayesinde şifre tuşlamanıza gerek olmaksızın kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizi temassız özellikli kredi kartınızla şifrenizi kullanarak da yapabilir, Maximiles dünyasının MaxiPuan bozdurma ve taksitlendirme gibi tüm fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Temassız özellikli Maximiles’a buradan, Maximum Mobil’den, İşCep’ten ve Şubelerimizden başvurabilirsiniz.

Nasıl Temassız Alışveriş Yaparım?

Üzerinde temassız ödeme amblemi olan tüm ödeme noktalarında Maximiles’ınızla temassız ödeme yapabilirsiniz. Maximiles’ınızla temassız ödeme yapmak için onu kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Kartınızı okuyucuya gösterdiğinizde kartınızdaki bilgiler okunur ve o anda ödemeniz yapılmış olur. Temassız kartın okunma süresi 1 saniyeyi aşmaz.
Maximiles’ların temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 500 TL'dir. Gerçekleştirdiğiniz temassız işlemlerin toplamı 500 TL'ye ulaştığında kartınızla temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde, temassız ödeme yapabileceğiniz 500 TL'lik işlem limitiniz yeniden kullanılabilir hale gelir ve temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.