Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Maximiles Temassız Ödeme

Maximiles’ınızın temassız özelliği sayesinde günlük alışverişlerinizde kaybettiğiniz dakikaları geri kazanın.

Maximiles’ınızın temassız özelliği sayesinde güvenle alışveriş yapabilir, şifre tuşlamanıza gerek olmaksızın kolayca ödeme yapabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizi temassız özellikli kredi kartınızla şifrenizi kullanarak da yapabilir, Maximiles dünyasının MaxiPuan bozdurma ve taksitlendirme gibi tüm fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Temassız özellikli Maximiles’a buradan, Maximum Mobil’den, İşCep’ten ve Şubelerimizden başvurabilirsiniz.

Nasıl Temassız Alışveriş Yaparım?

Üzerinde temassız ödeme amblemi olan tüm ödeme noktalarında Maximiles’ınızla temassız ödeme yapabilirsiniz. Maximiles’ınızla temassız ödeme yapmak için onu kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Kartınızı okuyucuya gösterdiğinizde kartınızdaki bilgiler okunur ve o anda ödemeniz yapılmış olur. Temassız kartın okunma süresi 1 saniyeyi aşmaz.

Temassız İşlem Limiti Sayesinde Güvenli Alışveriş Yapın

Maximiles’ların temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 350 TL'dir. Gerçekleştirdiğiniz temassız işlemlerin toplamı 350 TL'ye ulaştığında kartınızla temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde, temassız ödeme yapabileceğiniz 350 TL'lik işlem limitiniz yeniden kullanılabilir hale gelir ve temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.