Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Ticari Sanal Kart

Maximiles Business Ticari Sanal Kart ile şirketiniz için yapacağınız online alışverişler daha güvenli!

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi asıl kredi kartı numaranızı vermenize gerek kalmadan Maximiles Business Sanal Kartınızla yapabilirsiniz.

Maximiles Business Sanal Kart Nedir?

Maximiles Business Sanal Kart, Maximiles Business Kart’ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order,key-in vb.) kullanılabilen bir kredi kartı numarasıdır. Ticari Sanal Kart numarası talep anında üretilir, hemen kullanılabilir durumdadır.

Neden Daha Güvenli?

Maximiles Business Sanal Kart'ınız güvenlidir, çünkü sıfır limitli olarak üretilir. İnternet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman, Maximiles Business Kart’a bağlı Ticari Sanal Kartınıza ihtiyacınız kadar limiti belirleyebilir güvenle kullanabilirsiniz.

Maximiles Business Sanal Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Maximum İşyerim uygulamasının Kart Ayarları menüsünden “Ticari Sanal Kart İşlemlerini Yapabilir”i işaretledikten sonra “Sanal Kart Limit Belirleme Yüzdesi” belirleyerek yapabilir,
  • Şubelerimize başvurarak asıl kartınızı yetkilendirip ticari sanal kartınızı hemen oluşturabilirsiniz.
Örneğin limiti 10.000 TL olan bir kart için limit belirleme yüzdesinin %80 olarak tanımlamanız halinde kartınıza bağlı olarak üretilecek Ticari Sanal Kart için tek seferde en fazla 8.000 TL tutarında limit belirlenebilecektir.

Maximiles Business Sanal Kart Nasıl Kullanılır?

Maximiles Business Sanal Kart'ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiMil kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar. Maximiles Business Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit belirlemeniz gerekir. Ticari Sanal Kartınıza limit belirleme için Maximum İşyerim veya Maximum Mobil uygulamamızı 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz limitin süresi sona erdiğinde, Ticari Sanal Kart'ınızdaki limit otomatik olarak sıfırlanır. Dilerseniz kendiniz de Maximum İşyerim veya Maximum Mobil'den limitinizi sıfırlayabilirsiniz. İsterseniz saatlik, haftalık ve aylık dönemler için otomatik limit belirlemetalimatı verebilirsiniz. Maximiles Business Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan Maximiles Business Kart’ınıza aktarılır, Ticari Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez. Ticari Sanal Kart için belirlenen limit asıl kartın kullanılabilir limitinden düşülmemektedir, söz konusu limitin kullanılmayan kısmını asıl kartınızla yapacağınız işlemlerde kullanabilirsiniz. Örneğin, 10.000 TL limiti olan bir asıl karta bağlı sanal kart için 1 hafta süreyle 2.000 TL limit belirlenmiş ve bu sanal kartla 500 TL tutarında işlem yaptığınızda asıl ticari kredi kartınız ile 9.500 TL’ye kadar işlem yapabilirsiniz. Maximiles Business Sanal kart başvurunuzdan sonra kartınızı hemen kullanmak için Maximum İşyerim veya Maximum Mobil’den yapılabilecek işlemler;
  • Sanal kart oluşturma
  • Limit belirleme
  • Limit sıfırlama
  • Sanal kart iptali
  • Otomatik limit belirleme talimatı verme/iptal işlemleri