Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi
Maximiles Black'inizle ödeme yaptığınızda Hertz ile günlük taban fiyatlardan %25'e kadar indirim kazanın. Maximiles Black sahipleri, www.hertz.com/visa adresini ziyaret ettiklerinde günlük araç kiralama indirimlerinden, indirim kuponlarından yararlanabilir ve birinci sınıf seyahat avantajlarına ücretsiz olarak kaydolabilirler. Bu tekliften yararlanmak için Buraya Tıklayın ya da 1-800-654-3131 numaralı telefonu arayın. Rezervasyon sırasında CDP#1244810 Visa İndirim Kodunuzu kullanın. Teklif, 1 Ocak 2021-31 Aralık 2021 GMT arasında geçerlidir.

Kampanya Koşul ve Şartları

  • İndirim kodunuzu (CDP#) her zaman rezervasyonunuza ekleyin.
  • Taban ücretler yalnızca zaman ve kilometre ücretlerini içerir.
  • Önceden rezervasyon yapılması gerekir. İndirim dışı dönemler geçerli olabilir.
  • CDP# ile tanımlanan indirimler, Seyahat Endüstrisi İndirimleri, Ön Ödeme Fiyatları, Tur Fiyatları veya indirim programınıza dâhil olmayan diğer indirimler veya ücretler ile birleştirilemez veya kullanılamaz.
  • Kiralama zamanında ve yerinde geçerli olan Hertz yaş, sürücü ve kredi nitelikleri geçerlidir.
  • Vergiler, ücretler ve opsiyonlar hariçtir.
  • Ek koşullar geçerlidir. Hertz Corporation, bu tekliften tek başına sorumludur.
Teklif, stoklarla sınırlı olarak 31 Aralık 2021’a kadar geçerlidir. Bu tekliften yararlanmak için Maximiles Black sahibi olduğunuzu bildirmeniz ve kartınızla ödeme yapmanız gerekmektedir. Kampanya kanunlarla kısıtlanmış, vergiye tabi tutulmuş ya da yasaklanmış yerlerde geçersizdir. Tekliften yararlanma ve bunun yerine getirilmesi, yalnızca teklifi yapan üye işyerinin sorumluluğundadır. Programın sağlayıcısı, bu tekliflerin herhangi birini veya tamamını herhangi bir zamanda ve haber vermeksizin değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar ve teklif, değiştirilmeye tabi olup üye işyerinin koşul ve şartlarına bağlıdır. Teklif yalnızca kullanıma açık ve geçerli bir Maximiles Black ile ödeme yaptığınızda geçerlidir. Tüm vergiler yalnızca alıcının sorumluluğundadır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.