Skip to content
Kart Başvurusu Yap Uçak Bileti Al

MaxiMillerinizle, seyahat etmek çok kolay!

Maximiles'ınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz MaxiMil'lerinizi kullanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleriniz için uçak biletinizi nasıl alacağınızı öğrenin.

Detaylı Bilgi

MaxiMil kazanma ve mil kullanarak bilet almak çok kolay!

Maximiles ile yaptığınız 200 TL'lik alışveriş size 1 MaxiMil biriktirir. Alışveriş başına azami 50 MaxiMil kazanılabilir.

Detaylı Bilgi

Maximiles’ın özellikleriyle tanışın!

Maximiles'ınızın özelliklerini inceleyin, kampanyalar ve ayrıcalıklarla dolu Maximiles dünyasını deneyimleyin.

Detaylı Bilgi

Petrol Ofisi Öde-Geç

Temassız özellikli Maximiles'ınız şimdi ÖDE GEÇ özelliği kazandı! Üstelik %3 indiriminiz var!

Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında temassız özellikli Maximiles'ınız ile Öde Geç kullanarak yapacağınız akaryakıt ve otogaz harcamalarınızda, aracınızdan ayrılmadan ödeme konforu yaşarken anında %3 indirimden yararlanabilirsiniz. 29.05.2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximiles kredi kartlarının indirim avantajından yararlanması için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda Bankamıza ait temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapması gerekmektedir.
29.05.2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximiles kartlar herhangi bir işlem yapılmaksızın anında indirim uygulamasından yararlanabilecektir. Temassız özellikli Maximiles kartlarla gerçekleştirilecek bu işlemler için işlem başına azami limit 300 TL olarak belirlenmiş olup, her bir işlem sonrasında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında temassız özellikli Maximiles'lara sunulan akaryakıt indirimi yalnızca Öde-Geç noktalarında yapılan ödemelerde geçerlidir; bunun dışındaki ödeme noktalarında yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde bu indirim uygulanmaz. MercedesCard ile geçerli olan indirim ve Petrol Ofisi’ne ait diğer uygulama ve sadakat kartları için geçerli olan indirim ve avantajlar söz konusu indirim ile birleştirilemez.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.